SPOR

CANLI

Fenerbahçe'de şok gelişme! Terraneo...

Fenerbahçe'de üst üste gelen kötü sonuçların ardından sürpriz gelişmeler yaşanıyor...

Fenerbahçe'de şok gelişme! Terraneo...

Nani ve Van Persie gibi önemli transferlere imza attıran Terraneo, üst üste gelen kötü sonuçlar sonrası bazı yöneticilerin sert eleştirilerine maruz kaldı. Terraneo'nun sportif direktörlüğe getirilmesine iki yönetici en başından karşıydı!.

SANKİ PARAYI KENDİ VERİYOR

Bu yöneticiler "Terraneo ne yapıyor ki? Parasını kulüp veriyor, adam oyuncu transfer ediyor. Sonra 'Terraneo işi bitirdi' deniyor. Parasını verdikten sonra alınmayacak oyuncu yok" diyerek başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere herkesi etki altına almaya çalıştı. Yaz aylarında sürekli bu tip söylemlerle kulüp içinde ismi yıpratılan İtalyan, önce yardımcısı görevden alınarak zor durumda bırakıldı.

İKİNCİ DARBE PEREİRA'DAN

Galatasaraylı olduğu iddiaları nedeniyle Terraneo'nun yardımcılığını yapan Kazım Avcı, göreve geldikten 1 ay sonra kovuldu. Avcı operasyonuyla yıpratılan Terraneo'ya, ikinci büyük darbe Pereira seçimi nedeniyle geldi. Ligin henüz 4. haftasında oynanan Kasımpaşa maçı esnasında bir yöneticinin söyledikleri, oldukça tartışılacak cinstendi... Bu yönetici "Beşiktaş transferde neredeyse hiç para harcamadan sezonu açtı. Onların bile oturmuş bir sistemi ve kimliği var. Ama bizim ne oynadığımız bile belli değil."

KULAĞINDAN TUTAR ATARIM

En sonunda Başkan Aziz Yıldırım'ın, gazetelerde çıkan "Terraneo'dan yönetime Samandıra'ya girme yasağı" haberlerini görmesi işin tuzu biberi oldu. Başkan kulüpte yapılan bayramlaşmada gazetecilerle sohbet ederken "Beni Samandıra'ya almayacak adamı kulağından tutar atarım" dedi. Önceki gün de teknik direktör Vitor Pereira ile bir araya geldi.

BAŞKAN İPLERİ ELİNE ALACAK

İşte tüm bu gelişmeler sonrası, Başkan Aziz Yıldırım ile Giuliano Terraneo ilişkisi 'pamuk ipliği' kıvamına geldi. Kulislerde yapılan yorumlar, "Başkan, 'her şeyi Terraneo'ya bıraktım' dedi ama takımın gidişatına dayanamadı. Pereira ile görüşmesi ipleri tamamen eline alacağına işaret. Başkan yakında Samandıra'ya da çıkarma yaparsa kimse şaşırmasın" şeklinde...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler