Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Türk fenomenin kıyafeti Dubai'de başına bela oldu! "Kıyafetin çok açık" diyerek üzerini örttüler... Uygun görülmeyen kıyafetini de gösterdi

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde Instagram'da 90 bine yakın takipçisi bulunan Zeynep Sıla Çatal, Dubai tatili sırasında başına gelen ilginç bir olayı anlattı. Turist olarak gittiği Dubai'de bir mekana girerken kıyafetinin açık bulunduğunu ifade eden Çatal, yetkililerin üzerini örtmesini istediğini söyledi.

  Dubai'ye turist olarak giden Türk fenomen kıyafeti açık bulunduğu için mekan yetkililerin duruma bir şalla müdahale ettiği anları anlattı. YouTube kanalından Dubai gezisindeki detayları paylaşan Çakal, gittiği bir mekanda kıyafetinin çok açık olduğu için üzerine şal örtüldüğünü söyledi.

  AÇIK BULUNAN KIYAFETİNİ DE GÖSTERDİ

  1

  Üzerindeki şalı gösteren Çakal, "Arkadaşlar bana bunu verdiler girişte üstüm çok açıkmış. O yüzden şalla beraber oturmam gerekiyormuş" dedi.

  45

  Mekanda şalla oturduktan sonra dışarı çıkan Çakal bu kez ise müdahale edilen kıyafetini "Dubai'de uygun görülmeyen kıyafetim" notunu ekleyerek gösterdi. Çakal'ın siyah bir pantolon ve pullu siyah büstiyerinin uygun bulunmaması sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler