Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Efsanevi futbolcunun model kızından çırılçıplak küvet pozu geldi! Sosyal medyada yer yerinden oynadı

  Chelsea takımının eski Fransız yıldızı Frank Leboeuf'un model kızı Jade Leboeuf sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla hayranlarının hayal gücüne pek bir şey bırakmadı. Ünlü model banyosunda poz verirken küvete çıplak bir şekilde girdiği anları hayranlarıyla paylaştı. Fenomen ismin pozu kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

  Eski Chelsea yıldızı Frank Leboeuf'un model kızı Jade Lebouf sosyal medyada kıyafetleriyle vedalaşarak verdiği pozla adından söz ettirmeyi başardı. Jade, Instagram'ın topluluk kurallarına meydan okurcasına verdiği pozunda tamamen çıplak kalarak kameraya arkası dönük bir şekilde küvete oturdu. Fenomen ismin pozu hayranlarının kalp atışlarını yükseltti.

  SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ YAĞDI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken pozuna Jade, "Hafta sonu heyecanı. Bu hafta sonu ne planladın?" notunu ekledi. Fenomen ismin güzelliğini öven yorumlar da gönderideki yerini alırken hayranları adeta beğeni butonunu çökertti.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının beğeni yağmuruna tuttuğu gönderisine bir kullanıcı, "Babasının yorumunu görmek için bekliyorum" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten ilham vericisin" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler