SPOR

CANLI

Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtlerine büyük ilgi

4 yıldızlı Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtleri merakla bekleniyor. 2014-2015 sezonu şampiyonu olan Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtlerinin ne zaman satışa çıkacağı ve üstünde ne yazacağı merak konusu. İşte Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtleri.

Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtlerine büyük ilgi

2014-2015 sezonunun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’da büyük coşku yaşanıyor. Sokaklara dökülen ve şampiyonluğu doyasıya kutlayan Galatasaraylı taraftarlar, Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtlerini merak ediyor. Galatasaray’ın merakla beklenen şampiyonluk tişörtleri taraftarın beğenisine sunuldu. GS TV’de gösterilen Galatasaray’ın şampiyonluk tişörtünün üstünde; "Belki bir gün herkes 4. yıldız takacak ama tarih ilk bizi yazacak" yazıyor. Galatasaray’ın 4.yıldız anısı olacak tişörtün tanımı Galatasaray’lı spikerler tarafından yapıldı. Sunucular ekran karşısına 4. yıldız tişörtüyle çıktı.

Galatasaray'ın GS Store'da satışa çıkacak olan tişörtlerinde, ''Belki bir gün herkes 4. yıldız takacak ama tarih ilk bizi yazacak" yazması dikkat çekti.

İŞTE 4 YILDIZLI GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUK TİŞÖRTLERİ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Takım
O
Av
P
Geri Dön