Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aldatmanın tanımını sordu! 'Sizce aldatmak sadece fiziksel olarak birlikte olmak demek mi?' sözleri tartışmanın fitilini ateşledi: Bakması yeter

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çekerek 200 bini aşkın takipçiye ulaşan Merve Çelik isimli bir kullanıcı bu kez aldatmanın tanımını sorarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Bir arkadaşının başına gelen bir olaydan söz eden Çelik, "Sizce aldatmak sadece fiziksel olarak birlikte olmak demek mi? Bu aldatma mı, değil mi?" diye sorunca sosyal medyada gündem yarattı.

  Sosyal medyadan 'Bu aldatmak değil de ne?' notuyla yaptığı paylaşımında Merve Çelik isimli bir kullanıcı takipçilerine aldatma saydıkları durumları sordu. Aldatmanın sadece fiziksel olmadığını vurgulayan Çelik, "Sen git elin kızına laf at, gözünle ye bitir. Hayatında bir varken kız ya da erkek hiç fark etmez. Elin işte gözün oynaşta olsun. Sonra ben aldatmadım de. Yok ya. Geçen bir arkadaşımla konuşuyorum ve bunun bir aldatma olmadığını söylüyor. Hesap edelim şimdi aldatma sayılıyor mu yoksa sayılmıyor mu?" çıkışıyla videosuna başladı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler