MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Atatürk forması krizi sonrası Suudi Arabistan'dan medya hamlesi! O kanal...

Suudi Arabistan geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Süper Kupa finaline ev sahipliği yapacaktı. Karşılaşma öncesinde iki takım yönetimi de taraftarları da şehre gelmişti. Takımlarımız ısınmaya Mustafa Kemal Atatürk formalarıyla çıkmak isteyince Suudiler bunu kabul etmedi ve temsilcilerimiz maça çıkmadan yurda döndü. Bu olay üstüne Suudi Arabistan sermayesinin Türkiye'de bir TV kanalı alacağı iddia edildi!

Gazeteci Fatih Altaylı, Youtube kanalında gündemi değerlendirirken kendisine gelen sorulara cevap verdi. Eskişehir'de AK Parti'nin Nebi Hatipoğlu'nu aday göstermesi konusunda yorumlarını dile getiren Fatih Altaylı, 'Eskişehir'de Yılmaz Büyükerşen gerçeği var, Yılmaz Bey Eskişehir'i müthiş bir yer haline getirdi. Artık biraz da yaşlandı. Eskişehir seçimi bıçak sırtı geçebilir' dedi.


Vitrin

Fenerbahçe - Galatasaray krizinin hemen üstüne geldi! 'Türkiye'deki o televizyon kanalını satın alıyorlar'

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Süper Kupa finaline ev sahipliği yapacaktı. Karşılaşma öncesinde iki takım yönetimi de taraftarları da şehre gelmişti. Takımlarımız ısınmaya Mustafa Kemal Atatürk fo

En Çok Aranan Haberler