MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"Çocuklarım yatak odama da rahat rahat giriyorlar" demişti! İşte Demet Şener'in çocukları

Evinin salonuna sevgilisiyle öpüşme anlarının tablosunu asan Demet Şener gündem olmuştu. Demet Şener gelen tepkiler üzerine "Çocuklarım yatak odama da rahat rahat giriyorlar" dedi. Bu açıklamadan sonra Şener'in İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan çocukları merak edildi.

Demet Şener ve Tolga Arman'ın aşk pozlarını duvara asmaları sosyal medyada gündem oldu. Demet Şener sevgilisiyle öpüşmelerinin resmedildiği tabloyu astığı salonundan pozlarını paylaşınca "Çocuklarından utanmıyor musun?" yorumlarına tepki gösterdi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Şener bu tarz yorumlara "Yorumlara göre yaşamıyorum bu hayatı. Çocuklarım ve ben gayet güzel bir şekilde yaşıyoruz çok şükür. Çocuklarım benim yatak odama da rahat rahat giriyorlar. Siz kendinize saklayın fikirlerinizi" yanıtını verdi.

DEMET ŞENER'İN KIZI VE OĞLU

Demet Şener'in bu yanıtı sonrası çocukları merak konusu oldu.

cfghfgjfgjfgf

Demet Şener'in İbrahim Kutluay ile evliliğinden biri kızı bir oğlu var. Ömer Kutluay'ın babasının kopyası olması geçtiğimiz günlerde olay olmuştu.

15 yaşında olmasına rağmen uzun boyu ile dikkat çeken İrem Kutluay'a ise "Güzelliği annesinden almış" yorumları yapılmıştı.

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI

En Çok Aranan Haberler