Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada kendisinin paylaşmadığı fotoğraflarını gördü! Yapay zekayla bambaşka bir görüntü oluşturulmuş... 'Gerçeğinden ayırt etmez imkansız'

  TikTok'ta 'jewelspringer' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Jewel ismindeki bir kadın yapay zekayla oluşturulan fotoğraflarını gördüğünde şaşkına döndüğünü anlattığı bir paylaşım yaptı. Bir adamın kendisine Reddit'te fotoğraflarını gördüğünü söylemesi üzerine şaşırdığını dile getiren Jewel, "Gerçekten çok korkunçtu. Gerçeğinden ayırt etmez imkansız" dedi.

  Kendi deneyimini paylaşmanın benzer şeyleri yaşayanlara yardımcı olacağını ve başkalarının verilerinin çalınmasını önleyeceğini umduğunu belirterek videoya başlayan Jewel, "Gelecekte birilerinin başına gelmesine engel olmak için buraya gelip başıma gelen bir şey hakkında konuşmak istedim" ifadelerini kullandı. Genç kadın, birkaç ay önce Instagram'da tanımadığı bir adamdan, Reddit'te paylaşım yapıp yapmadığını soran bir mesaj aldığını anlatarak herkesi sosyal medyada güvenli olması konusunda uyardı.


  Mynet Youtube

  MESAJI ÖNCE ÖNEMSEMEDİ

  En Çok Aranan Haberler