Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyayı ikiye bölen tartışma! "Business sınıfında uçabilmek için bebeğimi ekonomi sınıfında bıraktım" dedi... Tepkiler çığ gibi büyüdü

  Ellis Cochlin isimli bir TikTok kullanıcısı sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla dikkatleri bir anda üzerinde çekti. TikTok'tan 350 bin görüntülenmeye ulaşan paylaşımından Cochlin, 11 aylık bebeği ve erkek arkadaşıyla yaptığı uçak yolcuğu sırasında kendisinin business classta olduğunu söyledi. Bebeği ve babasını ekonomi sınıfında bırakan genç kadının paylaşımı sosyal medyada eleştiri oklarının kendisine yönelmesine neden oldu.

  TikTok'ta Ellis Cochlin kullanıcı ismiyle paylaşım yapan genç bir kadın erkek arkadaşı Rob ve 11 aylık beebğim Prim ile Paris'ten Los Angeles'a 11 saatlik bir seyahat yapmaya karar verdi. Ailenin daha öncesindeki seyahatlerinden kazandıkları puanları sayesinde sadece bir aile üyesinin business classta seyahat etme hakkı bulunuyordu. Ellis Cochlin bu hakkı kendisinin kullandığını söylerken bebeği ve babası uçağın ekonomi bölümünde seyahat etti. TikTok'tan yaptığı paylaşımında Cochlin, "İkisini de ekonomide bıraktığım için berbat mıyım?" notunu ekledi.


  Mynet Youtube

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

  En Çok Aranan Haberler