Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gelin ve kayınpeder arasındaki yasak aşkı bebek telsizi ele verdi! “Karımı ve babamı yakaladım”

  Güney Galler’in Rhondda bölgesinde yaşayan 22 yaşındaki Declan Fuller isimli bir adam karısı Stephanie ve babası Darren’in yasak aşkını bir bebek telsizi sayesinde keşfetti. Karısı ve babasının kendi evinde yakınlaştığı anları kızının bebek telsizinin monitöründen gören adam yasak aşkla yüzleşince öfkeden deliye döndü.

  Gelin ve kayınpeder arasındaki yasak aşkı bebek telsizi ele verdi! “Karımı ve babamı yakaladım”

  Güney Galler’de yaşayan 22 yaşındaki Declan Fuller isimli bir adam karısı ve babasının yasak aşkını iki yaşındaki Willow isimli kızının odasında fark etti. İkilinin arasındaki iletişimin her zaman iyi olduğundan söz eden Declan babası Darren’in boşandıktan sonra kendileriyle birlikte yaşamaya başladığını söyledi. The Sun’da yer alan habere göre, ikilinin hareketlerinden şüphelenen Declan salonda bulunan bebek telsizinden gelen seslerle birlikte ekrana baktığında yasak aşkı gözleriyle gördü.

  “BEBEKLER İÇİN ÜZÜLÜYORUM”

  1

  Declan ve eşi Stephanie ayrıldıktan sonra yasak aşkın kahramanları ilişkilerine devam ederek evlendi. Stephanie ve eski kayınpederi Darren ikiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayarken ihanete uğrayan eski eş Declan, “Bebekler için üzülüyorum. Çünkü çok karmaşık ve düzensiz bir aileye gelecekler. Karım ve babam beni aldattı. Onları yakaladım” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler