SPOR

CANLI

Caner Erkin, Gökhan İnler ve Atınç Nukan Beşiktaş'ta

Beşiktaş gece saatlerinde İstanbul'a gelen Gökhan İnler ve Atınç Nukan için görüşmelere başladığını Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Dün gece açıklanan Caner Erkin'le birlikte iki yıldız da sağlık kontrolünden geçti.

Caner Erkin, Gökhan İnler ve Atınç Nukan Beşiktaş'ta

Beşiktaş­, Gökhan İnler pazarlıkları mutlu sonla bitti. Jose Sosa'nın ayrılığı sonrası orta sahayı bir başka dünya yıldızıyla takviye etmeyi planlayan Beşiktaş girişimlerinden sonuç aldı.

VE GÖKHAN İNLER KAP'A BİLDİRİLDİ!

Beşiktaş gece saatlerinde İstanbul'a gelen Gökhan İnler için Leicester City'yle görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

İşte Beşiktaş'ın açıklaması;

'Gökhan İnler'in transferi konusunda Leicester City ve oyuncunun kendisiyle görüşmelere başlanmıştır. '

Yıldız oyuncu gece saatlerin İstanbul' geldi ve Atatürk Havalimanı'nda taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Bonservisiyle transfer edilen Gökhan, bugün resmi sözleşmeyi imzalayacak. Geçen sezon başında Leicester City'ye transfer olan 32 yaşındaki Gökhan İnler, daha önce İsviçre'de Basel, Aarau, Zürich, İtalya'da ise Udinese ve Napoli formalarını giydi.

ATINÇ NUKAN DA KAP'TA!

Stoper arayışında olan ve transferin son gününe gelinmesine rağmen halen bu transferden sonuç alamayan Beşiktaş, eski oyuncusu Atınç Nukan için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

'Atınç Nukan'ın transferi konusunda kulübü Leipzig ve oyuncunun kendisiyle görüşmelere başlanmıştır.' denildi.

Beşiktaş, altyapısından yetişen Atınç Nukan'ı geçtiğimiz yaz 6 milyon Euro bonservis bedeliyle Leipzig'e satmıştı.

Altyapıdan yetişen Atınç'ın transferi, Beşiktaş'ın UEFA'ya Şampiyonlar Ligi için vereceği oyuncu listesi açısından da önem taşıyor. Zira UEFA ile yaptığı Finansal Fair­Play anlaşması gereği UEFA'ya 23 kişilik liste verebilecek olan Beşiktaş, kadrosunda 4'ü Türkiye'den yetişmiş, 4 de altyapıdan çıkmış toplam 8 oyuncu bulundurmak zorunda.

CANER ERKİN İMZAYI ATTI
Beşiktaş'ın Inter'den transfer ettiği Caner Erkin, kendisini siyah beyazlılara bağlayan imzayı attı.

3 YILDIZ FORMAYI SIRTINA GEÇİRDİ

Beşiktaş'ın transferleri için görüşmelere başlandığını duyurduğu futbolcular Caner Erkin, Gökhan İnler ile Atınç Nukan, sağlık kontrolünden geçti. Beşiktaş'ın transferinde mutlu sona ulaştığı üç yıldız siyah­-beyazlı formayı sırtına geçirdi.

İtalyan devi Inter'den kiralanan Caner Erkin'in yanı sıra Gökhan İnler ve Red Bull Leipzig'den yuvaya dönen Atınç Nukan sağlık kontrolünde Beşiktaş formasıyla poz verdi. Kan tetkikleri yapılan futbolcular, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak­ burun ­boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Caner, Gökhan ve Atınç'ın kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri veradyolojik muayenelerle sona erdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön