Gülben Ergen'den oğlu Atlas için duygusal paylaşım!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, en büyük oğlu Atlas'ın dünyaya geldiği anlarda çekilen fotoğrafı Instagram'dan duygusal bir notla paylaştı.

Gülben Ergen'den oğlu Atlas için duygusal paylaşım!

Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinden olan ilk çocuğu Atlas'ın doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı.

Atlas'ın doğduğu anlarda kucağına aldığı ilk anın fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen, 'Minicik canınla, canıma can kattığını gördüğüm o an... #2007 #18Ocak Sen mi doğdun? Ben mi doğdum? Belki de birlikte doğduk be oğul, bu eşsiz duyguya doyamamış olmalıyım ki, senden sonra iki kez daha doğdum???? #22Haziran Tam kışın başıydı, sonra tam yazın başı????Yazsam bir #ömür, anlatsam bir ömür, yaşasam bin ömür... (hani bi duam var ya dalga geçtikleri onu demeye devam????????ama buraya yazmam anladınız siz' notunu yazdı.

gulben

Gülben Ergen'in paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum aldı.

gulbe2

Gülben Ergen, Anadolu Ateşi Grubu’nun kurucusu Mustafa Erdoğan ile 5 Eylül 2004 tarihinde evlendiler. 18 Ocak 2007’de Atlas ismini verdikleri bir oğlu oldu. Daha sonra 22 Haziran 2009 tarihinde Ares ve Güney adını verdikleri ikiz oğulları dünyaya geldi. 11 Nisan 2012 tarihinde boşandılar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
KADINLARA NE OLDU HELEDE SANATÇI DENİLEN ŞAHSİYETLER ÇOCUKLAR ANNELERİ TEK BABALARI DEĞİŞİK YANİ BİR KADININ BEŞ ÇOCUĞU VAR BEŞİNİNDE BİR TÖRENDE ANNESİ TEK BEŞTANE ERKEK VAR BUNASIL BİR AİLE YA BU ÇOCUKLAR NASIL KARDEŞ NASIL SAYGI NASIL BU KADINLAR NE HALE GETİRDİ AİLE KAVRAMINI DÜZENİ BOZDULAR KADINLAR KIYAMETİ SİZ KOPARACAKSINIZ MERAK ETMEYİN GÜNAHSIZ ERKEKLERİDE BU HALE SİZ GETİRDİNİZ CİNSELLİK BAŞKA BİR GÜNAHINIZ AİLE KURARDINIZ ŞİMDİLERDE AİLE YIKIYORSUNUZ YETER KADIN SIN DİYE KADIN HAKLARI VARDİYE KADIN ZİNADA ÖZGÜR OLAMAZ OLURSA KÜÇÜK KIZLARIMIZI DUYUYORUZ 12 YAŞINA DÜŞMÜŞ HAMİLELİK
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler