Evrak Haberleri

Bir il bu olayı konuşuyor! Yine bir seçim öncesi evrak yakma vakası: Bu telaş niye

31 Mart seçimlerine 1 gün kala Ordu İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz'ın paylaştığı görüntüler gündem oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORKENT firmasına ait bir araçtan atılan belgelerin yakıldığını iddia eden Yılmaz, "Panik halde, yaktığınız evraklar içerisinde, belediye şirketlerinin usulsüz ihale dosyaları mı var?" ifadelerini kullandı.

Haber 30-03-2024 12:10

Antalya'da bir minibüsü durdurup evraklarını kontrol etmek isteyen 2 kişi gözaltına alındı

Antalya'da "korsan taşımacılık" yaptığı iddiasıyla bir minibüsü durdurup evraklarını kontrol etmek isteyen 2 şüpheli gözaltına alındı.

Yurthaber 26-12-2023 07:41

Aydın merkezli sahte rapor operasyonunda 15 gözaltı

Aydın ve Afyonkarahisar'da sahte heyet raporlarıyla yaşlı aylığı alan ve alınmasına aracılık eden 15 kişi gözaltına alındı.

Yurthaber 01-12-2023 10:24

Yok etmek istediğiniz her belgeyi sıfır delille yok edecek en iyi evrak imha makineleri

İş dünyasında sıkça kullanılan evrak imha makineleri, önemli ve gizli dokümanları ortadan kaldırma konusunda rakip tanımıyor. Özellikle hassas verilerin yer aldığı evrakların doğru bir şekilde imha edilmesi için bu işlevsel aletlerden kesinlikle yardım alınmalı! Siz de evimde veya ofisimde bu cihazlardan bir tane bulunsun diyorsanız en iyi evrak imha makinesi modellerinden derlediğimiz seçkimize bakabilirsiniz.

Haber 22-09-2023 16:26

Evrak

Evrak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Evrak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.