Ferhat Gündoğdu Haberleri

Son dakika: Türk futbolunda devrim gibi karar! Yabancı MHK...

Son dakika haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu'nda başkan Nihat Özdemir ve Merkez Hakem Kurulu'nda başkan Ferhat Gündoğdu'nun istifa kararlarının ardından Türk futbolunda sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. MHK Başkanlığı'na Sabri Çelik'in getirilmesiyle birlikte devrim niteliğinde bir değişime gidilecek.

Spor 19-04-2022 14:01

Son dakika: Erman Toroğlu'ndan Türk futbolunu sarsan iddia! Göremeyen aptaldır...

Son dakika haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu'nun istifalarının yankıları hala devam ediyor. İki sürpriz karar sonrasında spor yazarı Erman Toroğlu'ndan şoke eden bir yazı geldi. Toroğlu, gelecek sezon yaşanacaklarla ilgili flaş iddialarda bulundu ve MHK'nın eski başkanı Yusuf Namoğlu için konuştu.

Spor 19-04-2022 08:14

Son dakika: MHK'nın yeni başkanı Sabri Çelik oldu! Sabri Çelik ismi sosyal medyayı salladı

Son dakika haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu'nda başkan Nihat Özdemir'in istifasının ardından MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu da görevi bırakmıştı. TFF bugün yaptığı açıklamayla merak edilen soruyu giderdi ve yeni MHK Başkanı'nı duyurdu. Federasyon, Sabri Çelik'in göreve getirildiğini açıkladı. Peki Sabri Çelik kimdir? İşte cevabı...

Spor 18-04-2022 16:05

Son dakika: Süper Lig'de taşlar yerinden oynayacak! Şaibe var! Küme düşme kalkıyor...

Son dakika haberleri: Spor Toto Süper Lig'de son haftalara girilirken flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu sezon 20 takımla gerçekleştirilen ligde 4 takımın alt lige düşmesi bekleniyordu. Bir TFF yöneticisi, yaptığı açıklamayla olay yarattı. Yöneticinin, "Küme düşmenin kaldırılması değerlendirilebilir" ifadelerini kullanması spor kamuoyuna bomba gibi düştü.

Spor 18-04-2022 10:00

Ferhat Gündoğdu

Ferhat Gündoğdu Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Ferhat Gündoğdu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Ferhat Gündoğdu kimdir, neden istifa etti? MHK Ferhat Gündoğdu nereli?

Ferhat Gündoğdu kimdir? Ferhat Gündoğdu neden istifa etti? MHK'dan istifa eden Ferhat Gündoğdu'nun kim olduğu merak edilmeye başlandı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı olarak görev yapan ve hakem atamalarında en yetkin kişi olan Ferhat Gündoğdu'nun istifası Türk futbolunda deprem etkisi yarattı. Peki; Ferhat Gündoğdu kimdir?

Haber 18-04-2022 09:05

Son dakika: Deniz Ateş Bitnel, canlı yayında açıkladı! MHK için teklif aldım...

Son dakika haberleri: Süper Lig'de son düzlüğe girilirken Türk futbolunda sıcak gelmişmeler yaşanıyor! Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in istifası sonrasında MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu da görevi bıraktı. Bu olaylar sonrasında eski hakem Deniz Ateş Bitnel flaş bir iddia ortaya attı.

Spor 18-04-2022 08:56

Son dakika: Türk futbolu karıştı! Ses kaydı çıktı, istifa etti...

Son dakika haberleri: Türk futbolunda bu sezon yaşananların ardı arkası kesilmiyor! Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in istifası sonrasında Merkez Hakem Kurulu Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg de görevini bırakmıştı. Son olarak ise MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu istifasını verdi. Yorumcu Ahmet Çakar, canlı yayında istifanın perde arkasını açıkladı ve flaş bir iddia ortaya attı.

Spor 18-04-2022 08:08

Son dakika: Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ferhat Gündoğdu görevi bıraktı

Alınan son dakika bilgisine göre, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ferhat Gündoğdu görevini bırakma kararı aldı.

Spor 17-04-2022 16:01

Hakemlerle ilgili karar gündem olmuştu! MHK Başkanı ilk kez konuştu

MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu, gündem olan hakem revizyonu kararıyla ilgili ilk kez konuştu. Gündoğdu, "Aldığımız kararla ilgili operasyon veya temizlik gibi değerlendirme yapılmasını kabul etmiyorum. Çalışılan bir projenin birinci etabı olarak tanımlıyoruz" dedi.

Spor 10-03-2022 12:26

MHK Başkanı Gündoğdu: Aldığımız kararla ilgili operasyon veya temizlik gibi değerlendirme yapılmasını kabul etmiyorum. Çalışılan bir projenin birinci etabı olarak tanımlıyoruz

MHK Başkanı Gündoğdu: "Aldığımız kararla ilgili operasyon veya temizlik gibi değerlendirme yapılmasını kabul etmiyorum. Çalışılan bir projenin birinci etabı olarak tanımlıyoruz"

Yurthaber 10-03-2022 12:21

Ferhat Gündoğdu kimdir, aslen nereli? MHK'nin yeni başkanı Ferhat Gündoğdu kaç yaşında?

Türkiye Futbol Federasyonu, Serdar Tatlı'nın ardından Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Ferhat Gündoğdu'nun getirildiğini açıkladı. MHK'nın yeni başkanı Ferhat Gündoğdu'nun hayatı gelişme sonrası merak ediliyor. Peki Ferhat Gündoğdu kimdir, aslen nereli? MHK'nin yeni başkanı Ferhat Gündoğdu kaç yaşında? İşte ayrıntılar...

Spor 28-10-2021 01:24

Yeni MHK başkanı Ferhat Gündoğdu oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Ferhat Gündoğdu'nun getirildiğini açıkladı.

Spor 27-10-2021 16:36