Gül Suyu Haberleri

Sürdüğünüz anda... Saray hekimlerinin tedavi edemediği kişileri bile iyileştiren İbn-i Sina bin yıllık kitabında yazmış! Altın değerinde güzellik formülü

Pek çok insan, çeşitli rahatsızlıklardan korunmak ve iyileşme sürecine katkı sağlamak için şifalı bitkilerden yararlanıyor. Bin yıllık eseri “El Kânun Fi't-Tıbb” ile dünya tıp tarihine damga vuran İbn-i Sina'nın da şifalı bitkilere dair önemli tavsiyeleri var. Özellikle akne ve sivilce sorunu yaşayanlar için İbn-i Sina gül suyunu önermiş. Saray hekimlerinin bile tedavisini bulamadığı Buhara Emiri'ni dahi tedavi eden İbn-i Sina'nın reçeteleri altın değerinde. İşte gül suyun cilde faydaları...

Kadin 15-01-2024 16:45

Gül suyu yüze her gün sürülür mü? Gül suyu cilt için nasıl kullanılır?

Gül suyu yüzyıllardır güzellik ve cilt bakımının vazgeçilmez bir parçası olmuş doğal bir mucizedir. Zarif ve taze gül çiçeklerinin buhar damıtma yöntemi ile işlenmesiyle elde edilen gül suyu cilt bakımında ve güzellik bakımında geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Bu eşsiz doğal ürün kokusu ve faydalarıyla sadece bir güzellik sırrı değil aynı zamanda tarihin ve kültürlerin de bir parçasıdır.

Kadin 31-10-2023 09:54

Sadece iki malzemeyle hazırladığı karışım 20 yaş genç gözükmesini sağlıyor

Genç gözükmek için cilt bakımına dikkat etmek gerekiyor. Cilt bakımında uygulanan doğal içerikleri ürünler çok daha canlı ve genç bir görünüm kazanmanızı sağlayabiliyor. TikTok'ta cildinde kullandığı ev yapımı sprey karışımın tarifini veren bir kadın bu karışımla 20 yaş genç gözüktüğünü söyledi.

Kadin 31-05-2023 16:11

Yüz çukurları için etkili maske tarifi! Yüz çukurları nasıl geçer?

Yüz çukurları ciltte istenmeyen problemler arasında bulunuyor. Toplumda birçok kişi yüz çukurlarından şikayet ediyor. Genellikle sivilcelerin sıkılması nedeniyle kaynaklanan bu durum için çeşitli çözüm önerileri bulunuyor. Yüz çukurları nasıl geçer? diye merak ediyorsanız ciltte oluşan delik ve çukurlar üzerinde etkili olan maske tarifine şans verebilirsiniz.

Kadin 04-11-2022 09:38

Gül Suyu

Gül Suyu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gül Suyu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cildinizi beyazlatacak maske tarifi! Cilt kararmaları neden olur, nasıl geçer?

Cildinizde zaman zaman kararmalar meydana gelebilmektedir. Bu kararmaların geçmesi için kararmaya neden olan etkeni bulmak gerekmektedir. Doğru bakımlar ile cilt kararmalarınızı önleyebilir, cildinizi beyazlatabilirsiniz.

Kadin 12-08-2022 12:37

Ceyda Ateş güzellik sırlarını paylaştı! Her evde bulunuyor...

33 yaşındaki güzel oyuncu Ceyda Ateş, Bize Kaldı programına katıldı. Programda sorulan sorulara samimiyetle cevap veren oyuncunun güzelliğine övgüler yağdı. Ceyda ateş güzelliği için yaptığı uygulamaları Bize Kaldı programında anlattı.

Magazin 09-08-2022 10:35