HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hamile eşini kayalıklardan itmişti! Hapishanede boş durmamış, 'pes' dedirten olay!

Muğla Fethiye'de kaza sigortasının parasını alabilmek için çıktıkları kayalıklardan hamile eşini iterek ölümüne yol açan Hakan Aysal ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Tutuklu olarak hapishanede bulunan Aysal'ın kendisine hakaret edenler hakkında şikayetçi olduğu ve 5 bin TL istediği ortaya çıktı.

Hamile eşini kayalıklardan itmişti! Hapishanede boş durmamış, 'pes' dedirten olay!

Muğla Fethiye'de 19 Haziran 2018 tarihinde 400 bin liralık ferdi kaza sigortasının parasını alabilmek için fotoğraf çektirme bahanesiyle çıktıkları kayalıklardan eşini iterek karnındaki bebeğiyle ölümüne neden olduğu iddia edilen Hakan Aysal ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Aysal'ın son bir yıl içerisinde sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden 200 kişiyi avukatı aracılığıyla tespit edip şikayetçi olduğu, uzlaşmak için de kişi başı 5 bin lira istediği ortaya çıktı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

4

200 KİŞİ HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU, 5 BİN LİRA İSTEDİ

Sabah'tan Ceyhan Torlak'ın haberine göre tutuklu olan Hakan Aysal'ın (41) cezaevinde hala para peşinde koştuğu ortaya çıktı. Aysal'ın son bir yıl içinde sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden 200 kişi hakkında avukatı Mehmet Buğra Çiçek aracılığıyla tespit edip şikayetçi olduğu, uzlaşmak için de kişi başı 5 bin lira istediği ortaya çıktı.

3

"MÜEBBET ÖDÜL OLUR" DEDİ, HAKAN AYSAL ŞİKAYETÇİ OLDU

Hakan Aysal mağdurlarından biri olan ve Konya'da yaşayan 39 yaşındaki Talha Y. hakkında Kandıra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen iddianameye ortaya çıktı. Talha Y.'nin Facebook'ta 'Bunları yavaş yavaş her gün bir etini kopara kopara geberteceksin. Yoksa müebbet bu şerefsiz için ödül olur' yorumu yaptığı, bu nedenle Hakan Aysal'ın şikayetçi olduğu öğrenildi.

Talha Y. ifadesinde "İlgili yorumu Hakan Aysal'a hitaben yapmadım. Öyle olsa Hakan Aysal'ın kendi hesabına yazardım. Son zamanlarda çoğalan kadın cinayetlerine tepki olarak yazdım" dedi.

8ae677275906f4e98751b8e484c22ede (1)

PARAYI VERMEDİ, DAVA AÇILDI

Ancak Talha Y. uzlaştırmacı tarafından arandı. Talha Y. uzlaşma için kendisinden istenen 5 bin lirayı vermedi. Bu nedenle Talha Y. hakkında 'sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' suçunu işlediği gerekçesiyle dava açıldı. Talha Y.'nin önümüzdeki günlerde yargılanacağı öğrenildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Semra Aysal, Kelebekler Vadisi'nde 19 Haziran 2018'de fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşerek karnındaki 7 aylık bebeğiyle hayatını kaybetmişti. Ölümün şüpheli bulunması üzerine başlatılan soruşturmada olaydan kısa süre önce eşine 400 bin lira değerinde ferdi kaza sigortası yaptırdığı tespit edilen Hakan Aysal gözaltına alınmış, eşini iterek ölümüne neden olduğu iddiasıyla da 21 Kasım 2020'de tutuklanmıştı.

En Çok Aranan Haberler