Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hastaneye zorla götürülerek cinsiyet değiştirme ameliyatı yapıldığını iddia etti! "Uyandığımda cinsel organım yerinde yoktu"

  Hindistan'ın Uttar Pradesh bölgesinde ismi sadece Mücahit olarak açıklanan 20 yaşındaki adam, kandırılarak hastaneye götürüldüğünü ve burada kendisine anestezi verildiği iddia etti. Anesteziden uyandığında ise 20 yaşındaki adam cinsel organının çıkartıldığını söyledi.

  Hastaneye zorla götürülerek cinsiyet değiştirme ameliyatı yapıldığını iddia etti! "Uyandığımda cinsel organım yerinde yoktu"

  MYNET|DIŞ HABERLER Hindistan'ın Uttar Pradesh bölgesinde yaşayan 20 yaşındaki Mücahit isimli adam hastaneye gitmesi gerektiğini söylenmesinden sonra zorla hastaneye götürüldüğünü ve anestezi altında kendisinin bilmediği bir operasyona alındığını dile getirdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  Sancak köyünde yaşayan Mücahit, operasyonun ailesinin topraklarını almak için iki yıldır kendisini tehdit eden bir kişi tarafından yapıldığını iddia etti. NDTV'ye konuşan Mücahit, "O beni buraya getirdi ve ertesi sabah ameliyat oldum. Bilincime kavuştuğumda gerçeği gördüm. Uyandığımda cinsel organım yerinde yoktu" dedi. Olaya ilişkin soruşturmanın başlatıldığı ifade edildi.

  En Çok Aranan Haberler