Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Havada kabus anları! Türbülansa yakalanan uçakta 30 yolcu yaralandı... Bir yolcu kabin bagajı bölmesinde sıkıştı

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  İspanya'dan Uruguay'a giden Air Europa uçağındaki yolcular şiddetli türbülansın etkisiyle kabus dolu anlar yaşadı. Havada yaşanan korkunç anlar saniye saniye kaydedilerek sosyal medyadan paylaşıldı. Görüntülerde uçağın koltuklarının parçalandığı, yolculardan birinin kabin bagajı bölmesine sıkıştığı görüldü.

  MYNET|DIŞ HABERLER İspanya'dan Uruguay'a giden Boeing 787-9 Dreamliner uçağı havada şiddetli türbülans yaşayarak kabus dolu anlara sahne oldu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  5

  Kameraya yansıyan kaos ortamında, bir yolcunun üst bölmede sıkışarak bacaklarının çaresizce çırpındığı görüldü. Türbülans anları MarielaJodal'ın sosyal medya platformu X'e yüklediği videoda saniye saniye yer aldı.

  1

  Uçak Brezilya'nın Natal şehrine acil iniş yaptı. Air Europa, New York Post'a yaptığı açıklamada olayı doğrulayarak "Uçak normal şekilde indi ve kaydedilen çeşitli derecelerdeki yaralanmalar halihazırda tedavi ediliyor." ifadelerini kullandı.

  3

  Bir yolcu, Uruguaylı haber kaynağı El Observador'a, pilotun yaklaşan türbülans nedeniyle herkese emniyet kemerini bağlamaları talimatını vermesiyle yolculuğun bir anda garip bir hal aldığını dile getirerek, "Uzun bir süre sonra çok, çok hafif bir türbülans oldu. Neredeyse hissedilmiyordu. Ve bir anda uçak aniden düştü ve hepimiz yukarı çıktık." dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler