MAGAZİN

Hülya Avşar'a tecavüz

Yavuz Bingöl ve Kerem Alışık'ın sahibi olduğu Sasin Film'in yapımcılığında çekilen 72. Koğuş'un fragmanı görücüye çıktı.

Hülya Avşar'a tecavüz

Konusu ve kadrosuyla olay yaratacak olan filmin fragman müzikleri Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası tarafından çalındı. Fırat Yükselir ve Yavuz Bingöl'in bestelediği müziği çalan orkestrada 60 müzisyen, 20 de teknik ekip olmak üzere 80 kişilik bir ekip yer aldı. Çok yakında sinemalarda sinemaseverlerle buluşacak olan fragmanın müzikleri surround olarak kaydedildi ve böylece Türkiye'de ilk kez bir senfoni orkestrası tarafından canlı kayıtla müzik yapılmış oldu.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

Orhan Kemal'in unutulmaz eseri olan 72. Koğuş'un Ayfer Tunç'un kaleminden sinemaya uyarlamasında Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Kerem Alışık, Songül Öden, Ahmet Mekin, Civan Canova, Devrim Saltoğlu, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Volga Sorgu, Zeynel Karaca ve daha birçok dev isim rol alıyor. Film, 4 Mart 2011'de beyazperdede sinemaseverlerle buluşuyor.

[Hülyaya tecavüz ettiler](https://www.mynet.com/hulyaya-tecavuz-ettiler-2530603-myvideo "Hülyaya tecavüz ettiler") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler