Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İlk depremi atlamışlardı! İhtiyaçlarını almak için evine çıkınca ikinci depreme böyle yakalandı

  Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde sabah 04:17 saatinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem çevresindeki 10 ili ve komşu ülkeleri etkiledi. Bölge 9 saat sonra bu kez de 7.6 büyüklüğündeki depremle bir kez daha sarsıldı. İlk depremden sağ kurtulan bir ailenin ikinci depreme evlerinde yakalandıkları anlar sosyal medyada gündem oldu.

  Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde sabah 04:17 saatinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Deprem başta Kahramanmaraş olmak üzere Adana, Gaziantep, Kilis, Malatya, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa ve Diyarbakır’da da hissedildi. Aynı zamanda depremden Suriye’nin kuzey kesimi de ciddi bir şekilde etkilendi. İlk depremin yaralarını sarmaya çalışan bölge halkı bu kez de saat 13.24’te 7.6 büyüklüğündeki ikinci bir depremle sarsıldı. Korku ve panik anlarının yaşandığı ikinci depremde bir aile cep telefonu kamerasıyla kayıt yaptıkları sırada yakalandı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

  image (24)

  İLK DEPREMİ ATLATMIŞLARDI

  2

  Sabah saatlerinde gerçekleşen ilk depremi atlatarak hasar alan evlerinden çıkmayı başaran bir aile ihtiyaçlarını alabilmek için yeniden evlerine girdi. O sırada ikinci bir depremin olması üzerine büyük bir korku yaşayan aile can havliyle kendilerini bir kez daha sokağa atmayı başardı. O anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler