İş arayan hemşireye ahlaksız teklif

Ankara'da G.K. isimli iş arayan hemşire, başvurduğu iş ilanında aldığı teklifle hayatının şokunu yaşadı. Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu.

İş arayan hemşireye ahlaksız teklif

29 Nisan'da KHK ile ihraç edilen 5 yıllık hemşire kadın G.K., haftada 2 gün 'Ankara'da hemşire aranıyor' ilanına başvurmak istedi. Posta'dan Gizem Yetil'in haberine göre yarım saat sonra başka bir numaradan mesaj geldi. Haftada 2 gün olduğunu görünce nöbet sistemi olduğunu düşünerek sitede ilanın altında yazan numarayı aradı ancak telefonu açan olmadı. Yaklaşık yarım saat sonra başka bir numaradan WhatsAppüzerinden genç kadınla iletişime geçildi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu. Aldığı teklif karşısında şoke olan G.K., bu iğrenç teklifi sosyal medya hesabından paylaştı.

İŞTE O YAZIŞMA:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Adam mühendisim diyo daha Türkçe yazmayı bilmiyo sibop haa bide ben ders çalışırken millet kız peşinde koşuyodu dediklerinin içinde bende varım biz karı kızla takılırken bu malda kafayı yemiş böyle işlerle uğraşıyor işte
ona buna çulsuza beleş verenler var gitsinler işte maaş bağlıyor adam.
sahte haber itibar etmek cok anlamsız
nerden biliyosun sahte olduğunu?
@c_raul sen nerden bildin gerçek olduğunu?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler