SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İsmail Köybaşı'nın maçtan sonra ayağı bu hale geldi!

Beşiktaş’ta Dusko Tosic’ten formayı kapan İsmail Köybaşı, Bursaspor maçının 54. dakikasında Josue'nin darbesiyle yerde kalmıştı. Bu darbenin ardından Köybaşı'nın ayağının son hali görüntülendi.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Beşiktaş’ta Tosic’ten formayı kapan İsmail Köybaşı sol bekte yine başarılı bir performans sergiledi. Bursaspor karşısında takım halinde savaştıklarına vurgu yapan siyah-beyazlı futbolcu, “Mücadelesi yüksek bir maç oldu. Tüm arkadaşlarımızla müthiş bir sinerji yarattık. Taraftarlarımıza bu galibiyeti armağan ediyoruz” dedi.

A Milli Takım kadrosuna çağrılmasını da değerlendiren İsmail, “Milli Takım’a gideceğime inanıyordum. Sabrettim, çok çalıştım ve zamanımı bekledim. Zaman ve sabır bana çok şey öğretti. Ümidimi hiç kaybetmidim. Bundan sonra da kadroya çağrılacağım” yorumunu yaptı.

[Maçtan kareler-![Bursaspor - Beşiktaş maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124928/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/bursaspor-besiktas-macindan-kareler-2015-2016-155280-myspor)

Maçta sonra ayağının hali

Bursasporlu Josue'nin 54. dakikada İsmail Köybaşı'na yaptığı sert faul sonrası, yıldız oyuncu yerde kalmış ve Josue de sarı kartla cezalandırılmıştı.

Maçın ardından ayağının son hali görüntülenen Köybaşı'nın sol ayak bileğinde yaralanmalar ve şişlik görülüyor.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler