HABER

İstanbul'da çöpteki bavuldan kadın cesedi çıktı

İstanbul Fatih'te çöp konteyneri içindeki bavuldan ikiye katlanmış ve palet ipi ile bağlanmış 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının önce dövüldüğü, ardından da 4 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Öte yandan İstanbul Sultanbeyli'de bir kişi, 7 ay önce evlendiği eşini sokak ortasında pompalı tüfekle sırtından vurarak öldürdü.

Fatih Aksaray Katip Kasım Mahallesi Güvenlik Caddesi'nde önceki gece kağıt toplayıcısı çöp konteynerini karıştırdığında bir çuval içerisinde bulunan bavulu açtığında cesetle karşılaştı. Kağıt toplayıcısının çevredekilere haber vermesinin ardından olay polise bildirildi. Kısa süre de olay yerine gelen Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olay yeri polislerinin yardımıyla cesedin bulunduğu bavulu konteynerden çıkardılar.

Habertürk'te yer alan habere göre, yapılan incelemede 30-35 yaşlarındaki kadının feci şekilde dövüldükten sonra vücudunun 4 yerinden bıçaklandığını belirlediler. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının cesedinin bavula sığması için, ayaklarından ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlandığını gördü. Katil ya da katillerin bavulu önce siyah bir poşete sardığı, daha sonra da çuvala koyarak çöp konteynerine attığı belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

7 AYLIK EŞİNİ SOKAK ORTASINDA POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ

Öte yandan Sultanbeyli'de bir kişi, 7 ay önce evlendiği eşini sokak ortasında pompalı tüfekle sırtından vurarak öldürdü.

Olay, Sultanbeyli Eşref Bitlis Bulvarı'nda Sabah saatlerinde meydana geldi. 7 aylık evli olan çift iddiaya göre sabah saatlerinde tartıştı. F.Ç. valizini alarak evden çıktı. Peşinden gelen kocası İ.Ç.'yi gören genç kadın kaçmaya başladı. İ.Ç., bir süre sonra yakaladığı eşini pompalı tüfekle sokak ortasında sırtından vurarak öldürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bunlar rast gele denk gelinen cinayetler bilinmeyenin ise korkunç bir rakamı vardır görünmeden çöplere atılan
Bunları yabancı diye bulamazsan yarın gelir seni keserler.
büyük ihtimalle kadın pazarlayanların diğerlerine ders olsun diye yaptıkları intikamdır.
Geri Dön