Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Demi Rose kişisel gelişim tavsiyesi verdi! Sosyal medyadan beğeni yağdı... "Dünyayı aydınlatan senin ışığındır"

  Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren model ve fenomen Demi Rose bu kez kişisel gelişim tavsiyesi verdiği pozuyla sosyal medyayı salladı. File detaylardan oluşan pareosuyla poz veren Rose hayranları için bir kişisel gelişim tavsiyesi vermeyi ihmal etmedi. Fenomen ismin hem tavsiyesi hem de pozu olay oldu.

  Paylaştığı her fotoğraf olay olan İngiliz model Demi Rose sosyal medyada dünya geneline yayılan 20 milyonu aşkın takipçiye sahip. Fenomen isim sıklıkla cesur paylaşımlar yapmasıyla ünlenirken bu kez hayranlarına bambaşka bir yönünü gösterdi.

  kapak1

  Deniz kıyısında file detaylardan oluşan pareosuyla poz veren Rose gönderisine, "Hala bilmiyor musun? Dünyayı aydınlatan senin ışığındır" notunu ekleyerek kişisel gelişim tavsiyesinde bulundu. Fenomen ismin pozu kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Tüm ışıklar sende toplamış" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten ilham vericisin" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler