SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İtalya-İngiltere maçı öncesi Londra karıştı!

İtalya - İngiltere EURO 2020 finali öncesi ortalık karıştı. İngiltere'nin Danimarka ile oynadığı yarı finalde Wembley'e biletsiz sızmayı başaran İngiliz taraftarlar, benzer bir girişimi İtalya maçı öncesi gerçekleştirdi. Taraftarlar, güvenlik önlemlerine rağmen bariyerleri aşıp stada girmeye kalkışınca arbede yaşandı. Polisin müdahale ettiği olayda taraftarlar stadyuma biletsiz girerek güvenlik önlemlerini çiğnedi.

55 yıl sonra ilk kez büyük bir turnuvada şampiyonluk maçı oynama fırsatı yakalayan İngiltere'de taraftarlar, İtalya maçı öncesi 90 bin kişilik Wembley Stadı’na girmenin yollarını aradı, ortalık karıştı.

Salgın sebebiyle maksimum 67 bin kişinin izleyebileceği dev mücadele öncesi hem Londra’da hem de stat içi ile dışında güvenlik önlemleri artırılmasına rağmen İngilizler tribünlere sızmaya çalıştı.Benzer bir girişimi yarı finalde Danimarka maçı öncesi yapan bileti bulunmayan İngilizler, bariyerleri aşıp stada girmeye kalkışınca arbede yaşandı.

BİLETSİZ OLARAK GİRDİLER!

İngiliz taraftarlar polisin müdahalesine rağmen stadyuma girmeyi başardı. Gişeleri kırıp üstünden atlayan taraftarlar stadyuma giriş yaparak kalabalığın içine karıştı. Polisin çok zorlandığı olay için İngiliz hükümetinden ekstra polis takviyesi istendi. Ekstra polis takviyesine rağmen durdurulamayan İngiliz taraftarlar stadyuma girerek tüm önlemleri çiğnemiş oldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

ah1

ah2

ah3

ah4


Canlı Skor


En Çok Aranan Haberler