MAGAZİN

Kavga büyüyor!

Bir dönem aralarından su sızmayan Ece Erken ile Yeliz Şar'ın kavgası büyüyor

Kavga büyüyor!

Erken'in, Şar'ın eski sevgilisi Davut Güloğlu ile program yapmasının ardından araları açılan eski dostlar twitter'da birbirine giriyor.
Sunucu Ece Erken ve bir dönem "kardeşim" dediği Yeliz Şar arasındaki kavga büyüyor. Milliyet'in haberine göre, Erken'in, Yeliz Şar'ın eski sevgilisi Davut Güloğlu ile program yapması ve samimi görüntüler vermesiyle araları iyice açılan eski dostlar twitter üzerinden kavgaya devam ediyor. Erken'in inadına, onun kavgalı olduğu şovmen Mehmet Ali Erbil'le yeniden aşk yaşamaya başladığı söylenen Yeliz Şar, twitter sayfasından ünlü sunucuya demediğini bırakmadı.

[**ECE ERKEN (FOTO GALERİ)**](http://birbak.mynet.com/galeri/ece-erken/1423/180442)

Erken'in twitter sayfasına, "İkili oynayanın sonu her zaman yalnız kalmaktır. Sonuç ne olursa olsun, dürüst olmalı, dürüst" yazması üzerine sinir küpüne dönen Şar, çok geçmeden Erken'e cevap verdi. Şar, "Kimsenin arkadaşında, sevgilisinde gözümüz yok. Herkes mutlu olduğu gibi yaşasın ama saygı çerçevesinde. Kimse umrumda değil" dedi.

"İÇİP İÇİP ARAMAYIN"
Hızını alamayan Şar ardından da, "Hayatı yalan olmuş insanlardan uzak durmalı, tek kalınca hep eziklediği, aşağıladığı insanlarla arkadaş olma çabaları bu kaçıncı? Ama konuşma, gönderme yapma sırası gelirse gereken yapılır. Nokta" diye yazdı. Şar, "Ya bir de n'olur içip içip yanınızdaki lüzumsuzlarla beni aramayın, ayıp ya en son 1 ay önce başıma geldi. Buradan tüm karakterli, sağlam dostlarıma teşekkür ederim. Arınma dönemi yaşıyorum, mutluyum" diyerek nispet de yaptı. Şar'ın bu sözleri eski sevgilisi Davut Güloğlu'nu kastederek yazdığı konuşuluyor.

[**MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

**](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön