Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kazanın perde arkasından skandal çıktı! 17 yaşındaki öğrencisiyle arabasında yakalanan öğretmen kaçmak isterken kaza yaptı

  ABD'nin Nebraska eyaletindeki Douglas bölgesinde 45 yaşındaki Erin Ward isimli bir öğretmen reşit olmayan öğrencisiyle arabasında cinsel birliktelik yaşıyordu. İkili polisler tarafından fark edilince yakalanmamak için kaçmak istedi ancak kaza yaptı. Tutuklanan Ward'ın öğretmenlikten uzaklaştırıldığı ifade edildi.

  MYNET|DIŞ HABERLER ABD'nin Nebraska eyaletinde öğretmen olarak görev yapan 45 yaşındaki Erin Ward isimli bir kadın ve reşit olmayan öğrencisinin arabada cinsel birliktelik yaşarken yakalandığı ifade edildi. Polis şüpheli görünen bir araç ihbarı aldıktan sonra Ward'ın aracının çıkmaz bir sokakta park edildiğini fark edilince durumdan şüphelendi. İddiaya göre polis arcın camından içeri doğru baktığında 45 yaşındaki Erin Ward ile 17 yaşındaki çocuğu çıplak bir halde buldu.

  1

  Paniğe kapılan öğrenci kaçmak istedi ve sürücü koltuğuna geçerek aracı çalıştırdı. Ancak iddia edilen kaçış çabası sırasında kaza yaptı. Polis daha sonra onu üzerinde kıyafet olmadan arabadan kaçarken gördü. Bir saatten fazla bir süre sonra yakındaki bir mahallede iç çamaşırı ve tişörtten başka hiçbir şey giymeden bulunduğu bildirildi. Kaza yerinde kalan Ward'ın da çıplak halde bulunduğu ve kıyafetlerini tekrar giydiği iddia edildi.

  kapak1

  Hem Ward hem de birliktelik yaşadığı iddia edilen öğrencisi, araba kazasında aldıkları hafif yaralanmalar nedeniyle tıbbi yardım aldı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler