Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kendisini fuhuş yapmaya zorlayan sevgilisinden kaçmayı başardı! Tüyler ürperten detaylar... Esaret, fuhuş, kara para aklama...

  İngiltere'nin Hull şehrinde ismi açıklanmayan bir kadın kendisini fuhuş yapmaya zorlayan sevgilisinin elinden kaçmayı başardı. Durumu polise haber veren genç kadının itiraflarındaki fuhuş, şiddet ve kara para aklama detayları tüyler ürpertti.

  MYNET-DIŞ HABERLER 27 yaşındaki Gheorge Bonculescu ve yine 27 yaşındaki kız kardeşi Elena Birovescu, İngiltere'de kazanç amacıyla bir kadını fuhuşa zorladığı ve suç teşkil eden mülk edinme yoluyla kara para aklama suçlamaları ile tutuklandı. Bonculescu'nun ismi açıklanmayan kız arkadaşının kardeşlerin elinden kaçarak durumu polise haber vermesi üzerine gerçek ortaya çıktı.

  ÖLÜMLE TEHİDT ETTİLER

  1

  İsmi açıklanmayan mağdur polise verdiği ifadesinde insan ticaretine maruz kaldığını ve fuhuşa zorlandığını, cinsel hizmetlerin sunulduğu apartman dairelerinde tutsak edildiğini söyledi. Apartmandan çıkmasının yasak olduğunu ifade eden genç kadın, sevgilisi Gheorge Bonculescu'ya karşı geldiğinde ise kendisini ölümle tehdit ettiğini söyledi.

  Bonculescu dört buçuk yıl hapis cezasına çarptırılırken, Birovescu'ya altı ay ertelenmiş hapis cezası verildi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler