HABER

Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in "başbakanlığa talibim" açıklamasına ilk yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "Cumhurbaşkanı adayı değilim, başbakanlığa talibim" açıklamasına ilişkin ilk kez konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in "başbakanlığa talibim" açıklamasına ilk yorum

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Abant'taki milletvekili kampının ikinci gününde bir grup gazeteciyle kahvaltıda bir araya geldi.

CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI

Gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili henüz bir karar alınmadığını vurguladı.

PARLAMENTER SİSTEME GEÇİŞ

Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçiş için kararlı olduklarını vurgulayan CHP lideri yürütme organının hesap vermesi gerektiğini söyledi.

AKŞENER'İN "BAŞBAKANLIĞA TALİBİM" AÇIKLAMASI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "Cumhurbaşkanı adayı değilim, başbakanlığa talibim" açıklamasını da değerlendiren Kılıçdaroğlu "Sayın Akşener’in başbakanlık görevini üstlenmesi bizim açımızdan da son derece değerli olur" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Hiçbir iş yapmadan sadece çeneni yorarak para kazanmak güzel olmalı yıllardır bu işi yaptığınıza göre eminim ki önümüzdeki seçimleri kazanamasanız dahi o koltuğu terk etmeyeceksiniz .
yıllardır kazanacağız kazanacağız diye diye kendini motive edenlerden olduğu için koltuk boşaltma derdi yok
Iyifak bozulacak diye kabullenmiyecegi bişey yok ama senle olmaz dede olmaz
hej şöyle. birlik beraberlik. Biz bir olursak dünyada birinci oluruz...
Geri Dön