Kim Milyoner Olmak İster'de Boğaziçili öğrenci şaşırttı

Elif Çanga ATV'de yayınlayanan Kim Milyoner Olmak İster'de daha önce görülmemiş bir an yaşandı. Boğaziçili yarışmacı, yarışmanın en kolay sorusunun sorulduğu ilk soruda joker hakkını kullandı.

Boğaziçili öğrenci Kim Milyoner Olmak İster'de ilk soruyu seyirciye sordu. Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı ilk soruda seyirci jokerini kullanınca ilginç anlar yaşandı.

BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİ ŞAŞIRDI

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Elif Çanga, sunucu Murat Yıldırım, 'Halk arasında "zamanla şartlar çok değişti, eski durum kalmadı" anlamında kullanılan sözde "altından çok sular aktı" denilen hangisidir sorusunu yöneltti.

XhypG_1544503917_306

Şıklar; semaver, filtre kahve makinesi, çaydanlık ve köprü olarak belirtildi. Seyirci joker hakkını kullanan Elif Çanga'ya stüdyodaki izleyiciler yüzde 97'lik bir oranla doğru cevap olarak d şıkkı yani 'köprü' cevabını verdi.

SOSYAL MEDYA ONU KONUŞTU

Televizyon başında yarışmayı izleyenler ise sosyal medya üzerinden 'bu soru nasıl bilinemez?', 'böyle bir soruda joker mi kullanılır' gibi yorumlarda bulundu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Şimdi bana üniversiteye alımda torpil olmadığını kim nasıl anlatacak
Hayatın da 50 kişinin bile karşısında en ufak bile konuşma yapmayan birisi o atmosferi bilmeyen birisi devlet üniversitesinde torpil olduğunu savunuyor. Çok garip ????
sorulan sorular genel kültür soruları babında sorulan bir sorudur üniversiteyi kazanmakla baglamanizz hiç alakası olmadığı halde sizin ne tür bir akıllı olduğunuzu gösteriyor
Bu yarışma proğramı kaldırılsın..!
eee demek ki seyirciler içinde de % 3 lük bir bölüm yarışmacı statüsündeymiş......demek ki bir tek o değil bilemeyen....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler