Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının telefon jokeriydi! 'Kamera arkası' diyerek paylaştı... Sorunun cevabı böyle bulmuş

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bu kez kamera arkası görüntüleri ilginç bir şekilde paylaşıldı. Yarışmacılara sunulan 'telefon jokeri' hakkındaki bir kişi cevabı bulmaya çalıştığı anları cep telefonuyla kaydederek paylaştı. Telefon jokeri olan kişi yarışmacının soruyu okuduğu anlarda internet üzerinden cevabı hızla artmaya başladı.

  Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışması bu kez yarışmacıyla değil de telefon joker hakkındaki kişiyle gündeme geldi. Yarışmacı telefon joker hakkını kullanarak 'Furkan' isimli bir arkadaşına bağlandı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Telefon jokeri olan Furkan ise cevap vermek için bilgisayarın başında hazır beklerken o anları cep telefonuyla kaydederek sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

  5

  Yarışmacı "Hangi klasik eserin yazarı Samuel Beckett'tir? A-Dönüşüm, B-Karamazov Kardeşler, C-Gazap Üzümleri ve D-Godot'u Beklerken" sorusunu okuduğu sırada Furkan ise bilgisayarından sorunun cevabını buldu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler