MAGAZİN

Kıvanç Tatlıtuğ kesenin ağzını açtı!

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le yaşadığı sakin hayatını Akdeniz’e taşıdı. Yeni filmi ‘Hadi Be Oğlum’un çekimleri için Kaş’ta bulunan Kıvanç Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine lüks bir ev kiraladı.

Kıvanç Tatlıtuğ kesenin ağzını açtı!

Takvim'in haberine göre: Stil danışmanı Başak Dizer'le geçtiğimiz yıl Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, ev hayatını sevdi. Öyle ki çekimlerine geçtiğimiz ay başlanan 'Hadi Be Oğlum' filmi için Kaş'ta bulunan Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine ev tutmayı tercih etti.
kivanc-tatli-072654EH

İstanbul'daki aile yaşantısını eşiyle Kaş'ta da sürdürmek isteyen ünlü oyuncu, 4 odalı dubleks lüks bir villa kiraladı. Yakışıklı oyuncu, Başak Dizer'le beğendiği yüzme havuzlu ve bahçeli villa için de kesenin ağzını açtı. Tatlıtuğ'un çekimlerden arta kalan zamanlarda Dizer'le Akdeniz manzarasına karşı romantik anlar yaşadığı lüks villaya geceliği 250 dolar (yaklaşık bin TL) ödediği öğrenildi.
kivanc-tatli-072654UL

Günlük temizlik, ekmek ve manav servisinin sunulduğu site içerisindeki villayı 3 aylığına kiralayan oyuncunun cebinden bunun için de yaklaşık 100 bin TL çıktı.
kivanc-tatli-072654ZF

Yoğun ilgiden uzaklaşmak için de otel yerine villada kalan Tatlıtuğ'un bu kararı ise Dizer'in paylaşımıyla ortaya çıktı.
kivanc-tatli-072757LA

Ünlü oyuncunun günlüğü yaklaşık bin TL'ye kiraladığı villada sonsuzluk havuzu, jakuzi ve spor salonu gibi birçok lüks detay da bulunuyor. Kaş'taki villa, manzarasıyla da dikkat çekiyor.
kivanc-tatli-072757YO
kivanc-tatli-072757YQ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön