Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Köpek balığı tarafından parçalanan Rus turistin cesedine ulaşmak için operasyon başlatıldı! Köpek balığı yakalanıp karnı yarıldı

  23 yaşındaki Rus turist Vladimir Popov, Mısır'daki lüks Hurgada tatil beldesinde 3 metrelik bir köpek balığı tarafından parçalandı. Rus turistin cesedine ulaşmak isteyen ekipler köpek balığını yakalayarak karnını yardı. Köpek balığının sindirim sisteminde insan cesedinin parçalarına rastlandı.

  23 yaşındaki Rus turist Vladimir Popov, Mısır'da tatil yaptığı sırada Kızıldeniz’in tadını çıkartıyordu. Denizde yüzdüğü sırada diri diri bir köpek balığı tarafından yenilen turistin cansız bedenine ulaşmak için çalışma başlatıldı. Dehşete düşüren görüntülerde deniz bir anda kırmızıya bürünürken ekipler köpek balığını yakalayarak kıyıya çıkarttı. Köpek balığının karnı yarıldığında ise sindirim sisteminde Rus turistin cansız bedeninin kalıntılarına ulaşıldı.

  “GÖZÜMÜN ÖNÜNDE KÖPEK BALIĞI ONU YEDİ”

  1

  Telegram kanalı Baza’ya konuşan bir görgü tanığı olayı, “Korkunç bir şey. Adamın kalıntılarının orada olduğunu biliyorduk. Gözümün önünde köpek balığı onu yedi. Gerçekten gördüklerimi aklımdan çıkartamıyorum. Korkunçtu” ifadelerini kullandı.

  UZMANLAR TARAFINDAN İNCELENDİ

  2

  Saniyeler içinde gerçekleşen köpek balığı saldırısının sonrasında ekipler tarafından hayvan yakalanarak karaya çıkartıldı. Sopalarla öldürülen hayvanın karnı yarıldı. Al Arabiya haber kaynağının bildirdiğine göre, o zamandan beri köpek balığı uzmanlar tarafından incelendi ve hayvanın bağırsaklarında genç adamın kalıntıları bulundu. İncelemelerde bulunan insan kalıntılarının Vladimir Popov'a ait olduğu doğrulandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler