Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Korku dolu anlar saniye saniye kamerada! 15 yaşındaki bisikletli hemzemin geçitten geçerken tren çarptı ... Mucizevi kurtuluş

  Belçika'nın Wervik şehrindeki bir hemzemin geçitte bulunan güvenlik kamerasına kabus dolu anlar kaydedildi. 15 yaşındaki bisikletli bariyerleri, yanıp sönen uyarı ışıkları ve sesleri dikkate almadı. Yoluna devam eden 15 yaşındaki bisikletli hemzemin geçitten geçerken tren çarptı.

  Korku dolu anlar saniye saniye kamerada! 15 yaşındaki bisikletli hemzemin geçitten geçerken tren çarptı ... Mucizevi kurtuluş

  Belçika'nın Wervik şehrindeki bir hemzemin geçitteki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 15 yaşındaki bir bisikletli hızla giden trenin çarpması sonucu yaralandı. Bariyerleri, yanıp sönen uyarı ışıkları ve sesleri dikkate almayan 15 yaşındaki bisikletli durmadan yoluna devam etti.

  MUCİZE ESERİ KURTULDU

  2

  Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde trenin duramadığı ve bisikletlinin ara tekerine çarptığı görüldü. Çarpmanın etkisiyle bisikletinden savrulan 15 yaşındaki kişi yerel basında çıkan haberlere göre hafif kafa travması nedeniyle tedavi gördükten sonra hastaneden taburcu edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler