Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kasığına yaptırdığı ahtapot dövmesini gösterdi! Sosyal medyadan gündem yaratmayı başardı

  Sosyal medyadan paylaşılan bir dövme modeli kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. İsmi açıklanmayan bir kadının göbeğinden bacaklarına kadar uzanan büyüklükteki ahtapot dövmesini gören kullanıcıların yorum yapmadan duramadı. Görüntüler kısa sürede viral oldu.

  İsmi açıklanmayan bir sosyal medya kullanıcının kasığındaki dövmeyi paylaştığı anlar sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kasık bölümünü kaplayacak şekilde kolları göbek ve bacaklara doğru uzanan bir ahtapot dövmesi yaptıran kadın o anları sosyal medyadan paylaştı. Tamamlanmasından sonra dövme sanatçısı üzerindeki ıslak peçeteyi açarken dövmenin tüm hatları da belli oldu.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  2

  Sosyal medya kullanıcıları görüntülerin ardından adeta ikiye bölündü. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı dövmeyi yaratıcı bulduğunu dile getirirken diğer bir kısmı ise kesin bir dille beğenmediklerini söyledi.

  1

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Gerçekten mide bulandırıcı. Böyle bir fikir kimin aklına gelir ki?” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “İnanılmaz yaratıcı bir hamle” yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Ben çok beğeniyorum böyle dövmeleri” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler