Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yolcuların şaşkın bakışları arasında bacaklarına halk otobüsünde ağda yaptı! Duruma anlam veremediler... Tepkiler yağmur gibi yağdı

  Halk otobüsünde yolculuk yaptığı sırada ismi açıklanmayan bir kadın bir anda ağda bezlerini çıkartarak bacaklarındaki istenmeyen tüyleri almaya başladı. Diğer yolcuların bazıları durumu şaşkın gözlerle izlerken bazıları ise tepki gösterdi. Kadın bakım rutiniyle alakalı olarak sorun yaşayan yolcuların taksiye binmelerini söyleyerek eleştiri oklarının hedefi oldu.

  Kolombiya'nın Bogota kentinde çekilen bir görüntüde bir kadın yolculuk sırasında bacaklarına ağda yapmaya karar vererek yolcuları şaşkına çevirdi. Bir yolcu tarafından kaydedilerek sosyal medyadan paylaşılan görüntüler 1 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Görüntülerde ismi açıklanmayan kadın kaval kemiğinin bulunduğu bölüme ağda bantlarını yapıştırarak eğlenceli bir şekilde telefonla konuşmaya devam etti.

  TEPKİ GÖSTERDİ

  1

  Otobüste bulunan bir kadın yolcu ağda yapan kadına, "Ne kadar iğrenç bir durum" diyerek tepki gösterdi. Ağda yapan kadın ise, "Beğenmiyorsan taksiye bin" yanıtını verdi. Görüntüler sosyal medyanın tepkisine neden oldu.

  55

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Tüyleri almak için ağda şeritleri kullanmak iğrenç değil ve kimseyi rahatsız etmiyor ya da kişisel alanlarını işgal etmiyor. 'Normal' insanların çoğunun ter kokusu ve vücut kokusu daha rahatsız edici." yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Hayat, birinin bacağına ağda yapıp yapmadığını dert etmek için çok kısa." yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler