HABER

Korkunç olayı 5 yaşındaki kız çocuğu engelledi

Amasya'da Tayfun Ş. (39), Yeşilırmak Nehri'ne atlayarak intihara kalkıştı. Uzun süre ikna edilemeyen kişi, olay yerine gelen kızı Ş.Ş.'nin (5), "Hadi baba ne olur çık" demesi üzerine nehirden çıktı.

Olay, öğle saatlerinde Bahçeleriçi Mahallesi’ndeki Kunç Köprüsü’nde meydana geldi.

İNTİHARA KALKIŞTI

İddiaya göre, ailesiyle tartışan Tayfun Ş., Yeşilırmak Nehri üzerinde bulunan köprüye çıkarak intihara kalkıştı. Köprüden nehre atlayan Tayfun Ş., Yeşilırmak’ın debisinin düşük olmasından dolayı boğulma tehlikesi geçirmedi. Vatandaşların ihbarıyla bölgeye polis, itfaiye ve sağlık personeli sevk edildi.

"HADİ BABA, NE OLUR ÇIK"

Nehirden çıkmayan Tayfun Ş., ailesinin gelmesini istedi. Ekiplerin bildirmesi üzerine nehir kenarına Tayfun Ş.'nin ailesi geldi. Uzun süre ikna edilemeyen Tayfun Ş., kızı Ş.Ş.’nin, "Hadi baba, ne olur çık" demesi üzerine nehirden çıktı. Önce hastaneye götürülen Tayfun Ş., daha sonra gözaltına alındı. (DHA)

9630b77149a24e3f3523b3f2b70baa2a

d8a2f9d0298fcf90c5bcd09e255703f5

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
nehire atlayan suriyeliler gördünüz mü hiç ülkede?
Suriye'liler niye atlasin tam karşımdaki binada oturuyorlar adamlar da perde adabı hiç yok odanın ortasında nargile içiyor lardi onlardaki keyif kimsede yok yeminle Kızılay kart veriyoruz birde bu insanlara
baba işte evlata dayanamaz ne derse yapar
5 yaşında olan kozına ayakabı alamayan baba
Geri Dön