Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Lana Rhoades, yetişkin sektörünün yasaklanması için çağrıda bulunmuştu! Yasaklanmayınca sektöre geri dönmeye karar verdi

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades geçtiğimiz yıllarda sektörün karanlık yüzünü anlatarak yasaklanması gerektiğine yönelik çağrıda bulunmuştu. Yaşadığı zor günlerin sonrasında psikolojik tedavi gördüğünü dile getiren Rhoades, çekimler sırasında boğulan ve bayılanların olduğunu söylemişti. Dünyaca ünlü isim çağrılarına cevap alamayınca çekimlere geri dönmeye karar verdiğini belirtti.

  Lana Rhoades, yetişkin sektörünün yasaklanması için çağrıda bulunmuştu! Yasaklanmayınca sektöre geri dönmeye karar verdi

  Olumsuz deneyimlerini anlattıktan sonra sektörün yasaklanması gerektiğini ifade eden Lana Rhoades şimdilerde özel içeriğine geri döndüğünü duyurdu. Kendi isteğiyle emekliliğe ayrıldığını açıkladıktan sonra tüm görüntülerinin internetten silinmesini istemişti.

  GERİ DÖNMEYE KARAR VERDİ

  33

  EmRata ile High Low adlı podcast'inde Emily Ratajkowski ile yaptığı sohbet sırasında Rhoades, sektöre geri döneceğini söyledi. Kariyerinin U dönüşünü tartışan Rhoades, "Kendi çekimlerime kendimin karar verdiği bir alan oluşturduğum için mutluyum. Kendimi iyi hissediyorum" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler