Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mağazadaki soyunma kabininin perdesindeki deliği fark edince şoke oldu! Sosyal medyadan 'gözetleme deliği' notuyla ifşa etti

  TikTok'ta "snorkellingmeatball" kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın mağazadaki soyunma kabininde bir deliği fark ettiğinde şoke oldu. Giyim mağazasında kadın soyunma odasındaki 'gözetleme deliği' TikTok'ta bir tartışmanın fitilini ateşledi. O paylaşıma binlerce yorum geldi.

  TikTok'tan yapılan paylaşımda mağazada kıyafet denemesi yapmak için kabinlere yönelen bir kadın hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Genç kadın soyunma odasının perdesindeki delikleri göstererek, "Bir göz atmamızı ister misiniz?" notunu ekledi. Paylaşım o iki milyondan fazla izlenmeye ulaştı ve yorum yağmuruna tutuldu.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü durumu uygunsuz bulduğunu dile getirerek yorumlarda itiraz etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bir arkadaşınızla alışveriş yapıyorsanız ve kapıyı içeriden kilitleyerek tüm kapıyı açmak istemiyorsanız iyi olur" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu resmen taciz kabul edilemez" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler