MAGAZİN

MasterChef Güzide ifşa edip kızdı: Kesin artık!

'MasterChef Türkiye'de yarışan Güzide Mertcan Amerika'ya gitti. Yaptığı Mescid-i Aksa paylaşımlarından sonra gündelik hayatından kesitler paylaşınca tepki çekti. Güzide son olarak ise bir mesajı ifşa etti.

MasterChef Güzide ifşa edip kızdı: Kesin artık!

'MasterChef Türkiye 2019' yarışmasıyla ünlenen Güzide Mertcan, uzun süre 7 milyon TL değerindeki villası ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen eski yarışmacı, şu sıralar eşinin işleri sebebiyle yurt dışında bulunuyor.

Gezdiği yerlere Instagram hesabının hikaye bölümünden yer veren Güzide Mertcan, Mescid-i Aksa paylaşımı yaptıktan sonra tatil paylaşımlarına devam edince eleştiri aldı. Tepkilerden sonra yanıt verse de takipçilerini tatmine demeyen Güzide en sonunda Mescid-i Aksa ile ilgili paylaşım üstüne paylaşım yaptı.

İFŞA EDİP KIZDI

Ancak bu durum da takipçilerini tatmin etmedi. Güzide Mertcan gelen bir mesajı ifşa ederek yeni bir açıklama yaptı. Yarışmacı kendisini sorgulayan takipçisine "Hâlâ kardeş diyorsun edepsiz" diyerek kızdı.

İsyan eden Güzide Mertcan açıklamasında şunları söyledi:

dfsdfs

"Kesin artık kim daha duyarlı kim daha çok tepki verdi muhabbetini. Ben Amerika'ya geldiğimde bu olaylar mı vardı? Amerika'da yaşayan Filistinli yok mu? Onlar bu olaylara üzülmüyor mu? Derdiniz ne sizin ya?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Gösteri yapanların çoğu son model arabalı Yasak var millet konvoy olmuş neden Türkleri ingilizlere satan araplar icin Ben hiç tınmıyorum Lavrens torurunlarına Ceza yazmazsınız ? Hani yasaktı Alın kameradan plakalarını toplayın tümünü göndenin Filistine savaşsınlar eee gitmezler değil mi hepsi bedelli zengin ya Peki kimin gitmesini istiyorlar yayan yürüyenlerin çocuklarını Ne güzel sistem. Hepsinin tek parmağı havada yani müsri için 4 parmağa düşenlerin 3 parmağı daha yok olmuş. Bu güya tahammülsüz konvoy NEDEN UYGUR TÜRKLERİ İÇİN YÜRÜMEZ Türk milleti acılen ARAP hayranlığından Kurtulmalı
Bu ülke bitmiş. Markete mecburiyetten giden kadına ceza, ama keyfiyetten sokaklarda gösteri yapanlara serbest... Yıl 2021 geldiğimiz noktadan utanıyorum.
@06yldrm3660 Cahil çocuk 1 saat yazmışsın sen kendini ne sanıyorsun? Kuran'da bile geçiyorsunuz siz ırkçı ve din düşmanları aynı israiloğulları gibi Allah'ın laneti üzerine olsun.
@negan ALLAH ın bütün laneti senin gibi kul a kulluk edenlerin üzerine olsun
ama kadın oralardan çok üzülüyo 7 milyonluk villasında rahat oturamıyo
Parası varmış villası varmış emin olayım ki onun varlığına bir yayla evi değişmem Diğer husus masterchef ne saçma saçma seyler ile ünlüymüş sokaktan bir kişi çevir senin yaptığın yemekten daha güzelini yapar
Geri Dön