MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı'nda İnci Han'ı çöplükte yakalıyor!

TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 24. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde Naci, Safiye'ye bir sürpriz daha yapıyor. Diğer yandan ise İnci ile Han arasındaki gerilim sürüyor. Han'ın sırlarını açığa çıkarmak isteyen İnci, eşini takip ediyor. İnci, Han'ı gece yarısı çöplükte yakalıyor. İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Tansel Öngel ve Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 24. yeni bölümüyle 2 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak.

HAN'IN SIRRI ORTAYA ÇIKIYOR MU?

Masumlar Apartmanı yeni bölümde Naci ve Safiye bir kez daha dışarıya çıkacak. Naci bu defa Safiye'yi hiç beklemediği bir yere götürecek. Fragmanda Naci'nin Safiye ve Gülben'le birlikte çöp eve girmesi de dikkat çekiyor. Gülben'in "Abla bu adam seni çok seviyor" sözleri Safiye'yi etkiliyor.

masumlar22

Diğer yandan ise Han'ın gizli arabasını bulan ve bagajdan çıkan silah ve vitrin mankenini görünce şok yaşayan İnci bu defa eşini takip etmeye başlıyor. Han'ın gece yarısı gittiği çöplüğü bulan İnci, Han'ı eski kıyafetlerle çöplükte yakalıyor.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır.

73a550ad-400f-4a39-947e-3a32e91d6caa

İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

0a967306-fb72-47ae-87e9-b61f15c47832

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

0cc3f474-83ff-4d6f-8ca9-232fc4a65ef3

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder.

4294220c-4934-4909-be91-7add9b3d7a63
Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön