HABER

MEB duyurdu! Açıköğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ertelendi

MEB duyurdu! Açıköğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ertelendi

Milli Eğitim Bakanlığı, 5-6 Aralık'ta yapılacak açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarını Kovid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi.

Milli Eğitim Bakanlığı, açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ile MEB merkez ve taşra teşkilatı unvan değişikliği sınavının, Covid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

MEB’den yapılan yazılı açıklamada, "5 Aralık 2020 Cumartesi ve 6 Aralık 2020 Pazar günü yapılacak olan açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ile Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı unvan değişikliği sınavı, Covid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelenmiştir. İlgili sınavların takviminde yapılacak düzenlemeler, ayrıca duyurulacaktır" denildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
abi böyle bisey yok yemin ederim. en azindan 150 kredinin uzeri olanlari mezun edinde bizde işimize gücümüze bakalim
@ali_danaci_1989 Aile içi çekişmeler ve huzursuzluk gibi, çok taşınma gibi çeşitli sebepler dolayı, liseyi olduğu gibi açıktan bitirmiş bir kimseyim. Ki, bu süreç, minimum 3 sene olabilecek iken, 4.5 5 sene sürdü. Yine yakınma içinde olmadım. Bir şeylerin geç ve güç olması, zor olması o şeyi daha anlamlı kılar. Her şeyden yakınmak doğru bir yaklaşım tarzı değildir.
tekrardan bedava kredi verin ders çalışıyoruz emek veriyoruz emeklerimiz boşa gitmesin
diploma olmadan artık hiçbir işte calisilamiyor bari 35 kredi verin lütfen
Geri Dön