HABER

Son dakika: Mehmet Metiner acı haberi canlı yayında aldı! Apar topar...

Son dakika haberi... Başak Şengül’ün sunduğu, CNNTürk ekranlarında yayınlanan Akıl Çemberi programına konuk olan gazeteci ve AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner ablasının vefat haberini canlı yayında aldı. Metiner’in aldığı acı haberi programda duyurmasının ardından canlı yayında Başak Şengül, Nedim Şener, Mete Yarar ve Murat Gezici de büyük şok ve üzüntü yaşadı. Metiner, daha sonra Twitter hesabından da bir açıklama yaptı.

Son dakika: Mehmet Metiner acı haberi canlı yayında aldı! Apar topar...

AK Parti eski milletvekili ve gazeteci Mehmet Metiner, katıldığı tartışma programında canlı yayında ablasının vefat haberini aldı. Bir süre telefonuyla ilgilenen Metiner, mesajlaştıktan sonra söze girerek “Ablam hastanede tedavi görüyordu. Entübe haldeydi. Vefat haberini aldım” dedi. Metiner, daha sonra müsaade isteyerek canlı yayından ayrıldı.

Programın diğer konukları da Metiner stüdyodan ayrılmadan önce başsağlığı diledi.

SOSYAL MEDYADAN DA PAYLAŞIM YAPTI

Daha sonra Twitter hesabından paylaşım yapan Mehmet Metiner “Ablam Asiye Yılmaz yakalandığı kovid illetine yenik düştü. İki ay önce aynı illetten kaybettiğim babamdan sonra 71 yaşındaki ablamı da kaybettim. Bir yanım daha eksildi dostlar. Üzüntüm sonsuz. Mekanı cennet olsun. Dualarınızı esirgememeniz dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/13013033/200x112.jpg

Ekran görüntüsü 2021-12-11 015519

Ekran görüntüsü 2021-12-11 015544

Ekran görüntüsü 2021-12-11 015600

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön