HABER

Meral Akşener Twitter hesabındaki o ifadeleri sildi!

Meral Akşener önderliğinde kurulan İYİ Parti'yle ilgili tartışmalar devam ediyor. Akşener'in Twitter hesabındaki değişiklik, bir çok milliyetçi ismin tepkisine neden oldu. Parti kurulmadan önce Twitter hesabında “Türk Milliyetçisi, Ülkücü, eş, anne, babaanne, kadın ve çocuk hakları savunucu, sokak canları gönüllüsü” yazan Meral Akşener, partinin kurulmasının ardından bu ifadeleri sildi. İşte Akşener'in Twitter hesabındaki yeni ifade...

Meral Akşener Twitter hesabındaki o ifadeleri sildi!

Meral Akşener’in başkanlığında kurulan İYİ Parti tartışılmaya devam ediliyor.

İYİ Parti kuruluş çalışmaları sırasında partide “Bozkurt işaretinin” ve “Türkeş fotoğrafının” yasaklandığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Bu iddia parti yetkilileri tarafından yalanlandı. Daha sonra ise parti programında yer alan ifadeler tartışma konusu oldu.

Yeni tartışma ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Twitter hesabından çıktı. Parti kurulmadan önce Akşener’in Twitter hesabında “Türk Milliyetçisi, Ülkücü, eş, anne, babaanne, kadın ve çocuk hakları savunucu, sokak canları gönüllüsü” yazıyordu. Partinin kurulmasının ardından Akşener’in Twitter hesabındaki bu ifadeler silindi yerine asdece “İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı” yazıldı.

Akşener’in hesabındaki bu değişiklik, milliyetçi isimlerin tepkisine neden oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Başka bir partinin milli fikirlerini çalarak kurulan çakma bir parti ve çakma yöneticisi bu kadar olur. Küçük düşüncelerin insanları. Tek düşünce tek istikametleri devleti yıkmak yerine amerikan hegemonyasına dayalı bir sistem kurmak. paravan şirket gibi bir şey. Milletimiz uyanmış dimdik devletinin ve devlete destek olan hegemonya kabul etmeyen milli duruş sergileyenlerin yanındadır. Diğerlerinin söyledikleri boş hayalden başka bir şey değildir. sizin gibilere iyi rüyalar. Bizlerin yolu açık olsun
bende bir ülkücüyüm ama iktidara gelmek istoyorsa ülkenin geneline hitap etmesi gerekir bu demek değilki ideolojisini değiștirdi doğru bir yaklașım.
MERAL AKŞENERİN DOKTRİN ÇIKARDIĞINI HATIRLAMIYORUM AMA AKP NİN ERBAKANI KULLANARAK BAHÇELİNİN DE TÜRKEŞİ KULLANARAK İKTİDAR OLUP HALKA İHANET ETTİKLERİNİ GAYET İYİ BİLİYORUM... MİLLET UYANDI ZİRA UYUYORSUNUZ HALEN 15 YILDA ÜLKEDE %0.36 LIK BİLE İLERLEME YOK HALK FAKİRLEŞTİ,AKP NİN ANKETLERİ ZENGİNLEŞTİ OLAN O SADECE. TARIM BİTTİ EKONOMİ BİTTİ YERLİ SEKTÖR %22 YE KADAR GERİLETİLDİ İMF BORCU VAR DENDİ 5 MİLYAR DOLAR GİBİ KALAN BORC SÖZDE BİTİRİLDİ ÇİNDEN 12 MİLYAR DOLAR BORÇ ALDI AKP :) HALKI VERGİLERLE PERİŞEN ETTİ FETOYADA TÜM TÜRK DÜŞMANLARINADA LANET OLSUN. ÜLKEM İYİ OLACAK MERAK ETMEYİN..
İnşallah...
Geri Dön