Metin Külünk: Kılıçdaroğlu’nun yerine birini hazırlıyorlar

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP hakkında ilginç bir iddiada bulundu. Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlıktaki ömrünün çok uzun olmadığını ileri süren Külünk, "Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CNN Türk’te yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk oldu. Konuşmasında CHP’yi eleştiren Külünk, ilginç bir iddiada bulundu.

“YERİNE BİRİNİ HAZIRLIYORLAR”

Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Külünk, “CHP’nin tabanını tepe yönetiminde ayırıyorum. CHP’nin tabanı vatancıdır, devletçidir. Devletin bekası söz konusu olduğu zaman tereddütsüz farklılıkları bırakarak ‘ben de onunla birarada olabilirim’ der; ama tepe yönetimi bir proje yönetimidir. CHP’nin başındaki şahsın da genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonrasına hazırlıktır” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Size ne? Korkmayın yav şu adamdan, hepinizin dilinde Kılıçdaroğlu. Korkmayın.
ödünüz patlıyor dürüstlükten hepinizi anca kemal yola getirir.
Bu kadar çok eleştiri alıyorsa demek ki doğru yolda kendisi
13 şubat kılıçdaroğlu nun konuşmasında sorduğu soruların yarısına cevap verseler yeterli milletin gerçekleri görmesi için..
chp li olarak katılıyorum alt tabanla yonetıcıler arasında uçurum var.kılıçdar alınıp yerıne ya muharrem yada ilker başbuğ koyulmalıdır..ulusalcı çizgiden çıkıp kürtlerin oyunu alacam diye ne kadar türk düşmanı adam varsa partide mevki sahibi oldu..devletçi ve ulusal kesim iyi partiye kaçmadanki öyle görünüyor bu politikadan vazgeçilmeli
yerine başkasını hazırlamazlar geçti o günler artık seçime ne kaldı.2023 belki.
Kılıçdaroğlu na kin nefret duymanız çamur iftira atmanız çok doğal çünkü Man Belgelerini savcılığa ver dediniz verdi,sahte dediniz olmadığı mahkeme kararı ile ortada sizn ,oğllarınız bir paund lık şirketle 15 trilyonluk alış veriş yaptı,maltada şirket kurdu,kumarhanelerde sabahladı,paralı asker,çürük raporu aldı onun oğlu alın teri ile çalıştığı işini birakıp askere gitti sizleri böyle rezil eden birine ne kadar kin duysanız azdır.
MAN ADASI mı dediniz külünk beyefendi.....milletin 1400 lirasından vergi al, ama 15 milyon dolarcığı bile açıklayama.hade gidin ordan.hani noldu şeref istifa ...sıkıyodunuz habire.
Bu zat gundem degiştirmek çabasındadır. Ekonomi çökmüştür. Kel gözükmüştür. Bankaların gayrimenkullerine lütfen bakınız. Ülke. Vatandaşının malı icra ile el konulmuştur.
zaten bu kılçıktaroğlu bir cd ile gelmedimi bazı yorumcular o kadar komikler ki güler misin ağlar mısın kılçıktaroğlundan korkuluyormuş puhaha dünyanın en çabuk çarkeden sözde siyasetçisi söylediklerini anında unutan sözde siyasetçisi bu ülkeye en büyük zararı bu kılıçtaroğlu ve zihniyeti vermiştir her zaman ve her yerde kaybedecekler
BİR YIKAMADIĞINIZ ELE GEÇİRİP ŞEKİLLENDİREMEDİĞİNİZ CHP KALDI ÖNCE GAZİLİK TEKLİFİNİ ORTAYA ATTI ŞİMDİDE BU SORARSAN MİLLET VEKİLİ ADI
Sol değerlere , sosyal demokrat ilkelere önem veren biri gelmeli. Zaten yeteri kadar sağcı ve muhafazakar , siyasal islamcı örgüt var.
küllükmüsün nesin bi sus be adam konuştukça batıyorsun.
Diğer Haberler