Müdürden erkek öğrenciye korkunç istismar! İntihara kalkıştı

İstanbul Kağıthane'de 10 yaşındaki erkek öğrenci M.C.S., geçtiğimiz günlerde okulda çok miktarda ilaç içti. Geçirdiği baygınlık sonrası küçük çocuğun ailesine haber verildi ve M.C.S., hastaneye kaldırıldı

Müdürden erkek öğrenciye korkunç istismar! İntihara kalkıştı

M.C.S., uzmanlar eşliğinde verdiği ifadesinde okul müdürü C.C.E'nin birçok kez cinsel istismarına maruz kaldığını iddia etti. Küçük çocuk, müdürün kendisini döverek korktuğu için yaşadıklarını kimseye anlatamadığını söyledi. Gözaltına alınan evli ve 1 çocuk babası okul müdürü tutuklandı.

"HALÜSİNASYON GÖRÜYOR"

Sabah'ta yer alan habere göre, şüpheli müdür C.C.E., ifadesinde, çocuğun halüsinasyon gördüğünü öne sürdü. Hakim Ersin Öztürk ise, tutuklama kararında, küçük bir çocuğun yaşamadığı cinsel istismar olayını bu kadar detaylı ve inandırıcı anlatamayacağını ve kuvvetli suç şüphesini gösteren somut olgular bulunduğunu belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Allah belanızı versin . Yettiniz artık bu nedir ya evlisin bir evladın var, ona yapılsa ne yaparsın. Yazık günah bu çocuklara. İnşallah o çocuğa yaptıklarının aynısını sana mahkumlar bir güzel yaşatır İnşallah.
cinsel istismar cumhuriyeti... bravoo
Karıncayı dahi incitmeyen bir neslin torunları ne zaman bu kadar bozuldu. hergün haberde aynı şeyler
Diğer Haberler