Çiftlikte çocuklara cinsel istismar olayında kan donduran detay!

İstanbul Kayışdağı’nda bulunan bir kaz çiftliğinde çocuklara cinsel istismarda bulunan Abuzer Sayan’ın sevgilisi A.B., konuştu. A.B., Sayan hakkıında "Tanıştığımızdan beri cinsel sapkınlığı vardı zaten. Ufak yaşta kızlarla beraber olmaktan haz alan biriydi" ifadesini kullandı.

İstanbul Kayışdağı’ndaki boş bir arazide yer alan kaz çiftliğinde çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Abuzer Sayan’ın hayatına giren kadınlardan A.B., Habertürk'e konuştu. Sayan’ın sürekli 15-16 yaşında kızlarla yakalandığını anlatan A.B., “Çok kadınla yaşadı. Bir değil 4 çocuğu var. O da bildiğimiz kadarıyla. Söz konusu çiftlik Abuzer’in değil, kaçak bir yer. Oraya hayvan bakmak bahanesiyle önüne gelen kızı götürdüğüne zaten hepimiz şahidiz. Gerçekten uzak ve ürkütücü bir yer” dedi.

1

"CİNSEL SAPKINLIĞI VARDI"

Sayan’ın kendisinden ayrıldıktan sonra yurttan kaçan bir kız da dahil olmak üzere birkaç kızla daha beraber olduğunu söyleyen A.B., şunları ifade etti:

"Beraber olduğu kızları hep korkutuyordu. Çok şiddet uyguluyordu. Silahı da vardı. ‘Seni öldüreceğim’ diye tehditler savuruyordu. Kişiliksiz, karaktersiz bir insandı. Gelip gitmesine kimsenin karışmamasını isterdi. ‘Bana babam bile karışamaz, istediğimi yaparım’ diyen bir adam. Çiftlik tenha bir yerde olduğu için kimse görmesin diye kızları orada istismar ediyordu. Tanıştığımızdan beri cinsel sapkınlığı vardı zaten. Ufak yaşta kızlarla beraber olmaktan haz alan biriydi. Benimle beraberken de çocuk yaşta beraber olmadığı kız kalmamış. Onu tanıdığım için pişmanım.”

2

"BİZ ARKADAŞ GİBİYİZ"

Öte yandan, 4 çocuğu bulunan Sayan’ın kızı G.S. ise babasının suçsuz olduğunu savundu. G.S., “Avukatımız zaten gerekli bilgileri verecek. Babamla benim hiçbir sorunum olmadı. Baba-kız ilişkisi değil bizimki, biz arkadaş gibiyiz zaten” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
madem herseyi biliyordun,ihbar etseydin ya ahlaksız kadın.
Way kizlar wsy olgun erkek tercihi devlet yurtları suan zenginleri n bile sahip olmadığı imkanlara sahip hersey garanti iki yerden burs geliyor okul ev yemek yol masraf kıyafet yazlık kışlık isteyen universite sınavsız bedava lise uni vérité bitiren ona göre memur kadrosunu 18 yaşında sınavsız aranıyor daha ne istiyorsunuz arkadaşım ben İst okumak için geldigimde kalacak ne ev nede bir banyo yapacak yer kılık kıyafet ayakkbi bile yoktu haywanlarin Ahir denen bir bırakada orta okulu bitirdim okul sonrası cobanlik yapıyordum öğlen yiyecek ekmk arası pekmez koyardim şimdki gençler çok şans
@dieude Yurtta kalmanın ne demek olduğunu ancak kalan bilir. Sen hiç 4 duvar arasında yaşadın mı ? Allah , fakir de olsa kimseyi ailesinden koparıp yurtlara düşürmesin. Evinde yediğin patetes oranın etinden daha lezzetlidir.
@hedefturan64 kardeş millet bilmediği için atıp tutuyor..ALLAH CC kimseyi yurda düşürmesin..önce etrafa bakıyorsun bir evlat annesine babasına sarılırken sen anne baba diye yurttaki insanlara sarılıyorsun..tabi içinde anne baba gibi olanlarda var fakat sapığı bile var..ayrıyeten erkek çocuğu 18 ini doldurdumu senin burda işin bitti denilerek sokağa salınıyor..gidin bakın cezaevleri barlar pavyonlar yurt çocukları ile dolu..geçen gün bitanesi ile muhabbet ettim..abi diyor üniversteyide bitirdim yaşım dolduğu için yurda almadılar..kalacak yerim yok karnımda aç..
@hedefturan64 benim çocuğumda ilköğretimden beri yurtlara da 10 yıldır. kalıyor. size aslında çok bile devlet imkan veriyor. onun için şımarıyorsunuz. aynen paramızla sizin imkanların yarısını elde edemiyoruz. sizler t.c. vatandaşlarına devamlı mimet ve saygı duymanız gerekir. çoğu çocuk ailesinin yanında sizin yaşantıyı bulamıyor.
inşallah çabuk ölmez. ne ettiyse çekerek öder
ne oluya bu ülkede son zamanlarda çoğaldı bunlar
bu haberi okurken midem bulanıyor. bu adamın suçu sabitlenirse; en ağır ceza verilmeli.
bıyıklara bakın buda ülkücü
@xqqxqqx işi siyasallaştırma hödük. her bıyıklı ülkücümü oluyor nerden biliyorsun.. gerçek ülkücü boyle haysiyetsizi barındırmaz fistanla gezdirirler.. anladıysan
sevgilisi olan bayan sende bu sapıklığı bildiğin halde ihbar etmedin sende onun kadar suçlusun suçu işleyen kadar saklayanda suçludur.
GÜNLERDİR TÜRKİYE NİN GÜNDEMİNİ SARSAN VE MEŞGUL EDEN BU HABER HAKKINDA KİMSENİN GÖRMEDİĞİ BAZILARININ GÖRÜP DE HİÇ SÖZ ETMEDİĞİ ÇOK ÖNEMLİ BİR KAİDE VAR. ŞÖYLE Kİ: BU HABER BİZE İYİ BİR AİLE HAYATININ NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR. OLAYIN ŞEKLİNDEN ÇOK NEDENLERİ ÜZERİNDE DURULDUĞU ZAMAN AİLE BÜTÜNLÜĞÜ VE GEREKLİLİĞİ KARŞIMIZA BUZ GİBİ ÇIKMAKTADIR. BİR İŞİN NEDENLERİ ORTADAN KALKARSA O İŞİN NE ŞEKLİ NEDE SONUCU VÜCUDA GELİR. BU OLAYDAKİ MADURLARIN AİLELERİ PARÇALANMASAYDI BU OLAYDA MEYDANA GELMEYECEKDİ. İŞTE ANLATILMAK İSTENEN DE BUDUR.
tek tek hadım edilecekler. kurrulacak ülkemiz ınsllah az kaldı
hakkı kaplan malı özgecanı katledenler ülkücü reis diye hitap ettiğiniz sedat pekerin sağ kolu erkek le yakalandı bunlar solcuydu dimi
dieude kardeşim bence bazı şeyleri bilmeden düz mantıkla yorumluyorsun. Evet belki sen rahat yaşayamamış olabilirsin. Belki sen çok sıkıntılar yaşamış olabilirsin. ALLAH güzel günleri zorluk çeken herkese en kısa zamanda nasip etsin. Ama yurtta kalan bir insan olarak orada kalmak hemde küçük yaştan itibaren kalmak nasıl bir duygudur kalınmadan bilinmez. Evet yurtlarda her imkanlar var. Yemeğin, elbisen, 18 yaşını doldurduktan sonra iş imkanı bile büyük ihtimalle var. Ama bunların hepsi varken yurtta kalan insanlarda olmayıp sende olan şeyde aile sevgisi, anne baba sevgisi.
@abdullah_avci haklısın ama maalesef o aile sevgisini maddi yoksullukla beraber yaşayan aynı zamanda çok zengin ama damla aile sevgisini bulamayan insanlarda var Yani hayat dört dötlük deyil keyf için ailesinden işkence gören taciz edilen evlatlarda var. Ne olursa olsun önce insan ayakları üstünde durmaya çalışsın
@meryan kesinlikle katılıyorum ama ben 14-15 yaşına gelmiş insanlardan çok daha ana kuzusu iken annesinden ayrılıp yetiştirme yurduna yerleşmiş (bu tamamen devlet koruması neticesinde oluyor) ve hayatı burada öğrenmeye çalışıyor.
artık kızlar erken gelişiyor hepsinkadın gibi alan memnun veren memnunsa adamın suçu yok ama adam tecavüz ve kaçırarak yaptıysa direk idam
YER KAÇAK İSE DEVLET 80 MİLYONUN HAKKINA NEDEN SAHİP ÇIKIP YIKMIYORSUN. ADAMA EN AĞIR CEZA VERİLMELİ 18 YILDA ÜLKEM MAGANDALIKTA ÇIĞIR ATLADI YALAN RİYA ARSIZLIK, HIRSIZLIK, İSTİMAR, DİN İSTİSMARI TAVAN YAPTI İNSANLARIN ODAK NOKTALARINI BURALARA TOPLAYIP. FARKLI BİR DURUMA MI GÖTÜRÜLÜYORUZ ? GİDİŞAT İYİ DEĞİL ÜLEMİZE CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKALIM SEVELİM SAYALIM KORUYALIM
sabah sabah üç tane istismar haberi var memleket ne hale gelmiş
caydırıcılık şart..usandık bu sapıklardan!
bıyıklarından hangi güruha üye olduğu belli
hayır baba kız ilişkisi değil biz arkadaş gibiydik ne demek. Arkadaşlık baba kız ilişkisinden daha mı güçlü anlamış değilim.
@kd100 Kızın bunu vurgulaması çok ilginç. Muhtemel altından başka şeyler çıkacak ta, polisin irdelemesine bağlı. Yani babam beni bir evlattan farklı olarak daha çok sever anlamını mı taşıyor. Daha çok sevmek mesela, neyse ucu açık. Bu tür şerefsizlerden her şey beklenir zaten, hiç ummadığımız kişilerde bile rastladığımızı düşünürsek,
tipi zaten herşeyi söylüyor
xqqxqqx Mal Olmasan Mal MAl Yorum Yazmazsınn Danaaaaa.
dün başka haber bugün başka bu adam suçlumu suçsuzmu bizide küfrettirip boşuna günaha sokmayın
HIYANETE ŞEY DİYANETTE GÖRE BİÇİLMİŞ KAFTANMIŞ....
bu kadında tutuklansın bence
Diğer Haberler