MAGAZİN

Müjde Ar: İffet'in intikamını aldım

Müjde Ar: İffet'in intikamını aldım

Son olarak Şahsiyet dizisinde rol alan Müjde Ar önceki gün torunları için alışverişteydi. Ar, Şahsiyet dizisindeki İffet filmine gönderme yapılan sahne için “İffet’in intikamını aldım” dedi

Son olarak puhutv'de yayınlanan Şahsiyet dizisinde yer alan Müjde Ar, Etiler’de torunları için alışveriş turundaydı. Ar, “Torunlar okula başlıyor onlar için bir şeyler bakmaya geldim” dedi.

"GELMEYECEĞİMİ SÖYLEDİM"

64 yaşındaki sanatçı, Mahsun Kırmızıgül’ün önümüzdeki günlerde çekimlerine başlayacağı Mucize 2 filminin kadrosunda yer alacağı şeklinde haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Ar “Yok, burada takip etmem gereken işlerim var. Mahsun’la konuştuk gelemeyeceğimi söyledim, iki günlük bir çekimdi zaten. Teşekkür edip olamayacağımı söyledim belki başka projesinde yer alırım” diye konuştu.

mujde-ar-iffetin-intikamini-aldim,E9rGbNG5aUmqUGzSGubjAQ

"ESPİRİ OLSUN DİYE YAZMIŞLAR"

Usta oyuncu 13 bölümde biten Şahsiyet dizisinin bir sahnesinde iki erkeğin kafasını kullandığı otomobilin camına sıkıştırdığı sahneyle 36 yıl önceki meşhur İffet filmine gönderme yapıldığının hatırlatılması üzerine “Onu espri olsun diye yazmışlar. Çekerken gülüp eğlendik. Eskileri yad ettik. Evet, o sahnenin intikamını almış oldum” sözlerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
eskiler yad edilmiş.. araba havuz deniz dere çekyat yatak şalvar bizde yad ettik..hadi dağılalım...
O sahnenin öcü aynı filmde alınmıştı zaten. İffet rolündeki Müjde Ar, Cemili münasip yerinden vurmuştu. Ama nedense Türk halkı sadece Tecavüz sahnesini hatırladı. Buna da ikiyüzlü namus anlayışı neden oldu sanırsam. İffetin kafasının arabaya sıkıştırılıp tecavüz edildiğini hatırlıyorsun da, tecavüzcü Cemilin dötünden vurulduğunu neden hatırlamıyorsun ey halk? Evli olan insanların bile el ele tutuşamadığı bir devirde, gerçekleri çekinmeden aktaran usta bir sanatçıdır Müjde Ar. Kendisine haksızlık edilmeye, dalga geçilmeye devam ediliyor. Hem de Cemil karakterinde olan sapıklar tarafından.
gazozuna
Geri Dön