Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kocasını adım adım takip etti! Hediye ettiği kolyenin içine kamera yerleştirdi... "Nereden bulabilirim?"

  Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda genç bir kadın kocasını adım adım takip edebilmek için hediye ettiği kolyenin içine kamera yerleştirdi. Televizyonun karşısına geçerek kocasının hareketlerini kameradan izleyen kadının sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcılarının duruma tepki gösterirken diğer bir kısmı ise kendi eşlerine uygulamak için kolyenin satın alınacağı yeri sordu.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde genç bir kadının eşine hediye ettiği kolye üzerinden onu takip ettiği anlar yer aldı. Eşine aldığı kolyenin içine gizli kamera yerleştiren kadın kamerayı televizyona bağlayarak eşini seyretmeye başladığı anları sosyal medyadan "Kocişkoma verdiğim kolyeden onu izliyorum" notuyla paylaştı.

  2

  Sosyal medya kullanıcıları o anları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Güvenmediğin adamla niye evlenirsin?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Sürekli şüphe duyacaksam o kişi doğru kişi değildir." yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Nereden bulabilirim?" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler