Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rızası olmadan dünyaya getirdikleri için anne ve babasına dava açtığını söyledi! "Bir medyum tutmanız ve isteyip istemediklerini sormanız gerekiyor"

  TikTok'ta Kass Theaz kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın rızası olmadan dünyay getirdikleri için anne ve babasına dava açtığını söyledi. Doğumdan önce ebeveynlerin çocuklarıyla iletişime geçmesi gerektiğini ve onlara dünyaya gelip gelmek istemediklerini sormaları gerektiğini söyleyen Theaz'ın paylaşımı kısa sürede gündem yarattı.

  TikTok'ta Kass Theaz kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın anne ve babasına rızası olmadan onu dünyaya getirdiklerini için dava açtığını iddia ederek bir anda sosyal medyanın gündemine yerleşti. TikTok'ta 8 milyon görüntülemeye ulaşan paylaşımında Theaz, "Ben doğmadan önce burada olmayı gerçekten isteyip istemediğimi öğrenmek için zaten benimle iletişime geçmeye çalışmadılar" dedi.

  SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA YARATTI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü anne ve babasına tepki göstermesine rağmen Theaz'ın kendisinin de çocuk sahibi olmasını eleştirdi. Genç kadın ise çocuklarını evlat edindiğini söyleyerek, "Onların burada olması benim suçum değil. Eğer şu anda hamileyseniz bir medyum tutmanız ve gerçekten burada olmak isteyip istemediklerini sormanız gerekiyor" diye konuştu.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı gönderide şaka yapıldığını söylerken diğer bir kısmı ise Theaz'ın sözlerini ciddiye aldığını dile getirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu gerçek mi?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Mükemmel bir şaka" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler